promocja firmy

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: promocja firmy

Post autor: pikna »

W mojej działalności najlepiej sprawdza się marketing szeptany http://szepczemy.pl/, dlatego co roku tylko w niego inwestuję. Wyniki takiej reklamy są naprawdę dobre, bo jak wypuszczam nowy produkt na rynek to bardzo szybko pojawiają się klienci i musimy produkować go więcej. Zatrudniamy z roku na rok więcej ludzi a zyski rosną nam i tak podwójnie.
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: promocja firmy

Post autor: asiowska »

Ja obecnie postawiłam na content marketing http://konkretmarketing.pl/, bo chcę zbudować sobie profesjonalną stronę internetową. A nie oszukujmy się, ale teksty które się na niej znajdują muszą przyciągać ludzi. Dlatego zlecam takie działania konkretnej agencji reklamowej.
Hanuś22

Re: promocja firmy

Post autor: Hanuś22 »

Jeśli chodzi o promocję firmy to są różne formy żeby dotrzeć do klienta ale jeśli chcesz skupić się na lokalnym rynku to postaw na ulotki reklamowe bo na pewno przyciągną klientów jeśli będą dobrze wykonane. Co powinna zawierać ulotka masz w tym artykule https://pultusk.biz/artykuly/hyde-park/ ... ,3684.html więc zrób test i zamów. Szybko się przekonasz że taka forma dalej działa i jest warta uwagi.
wikł

Re: promocja firmy

Post autor: wikł »

To prawda, ważne, by mieć pomysł na siebie. U nas częścią kampanii reklamowej są papierowe torby do naszych produktów, które mają na sobie nasze logo. Takie torby mamy robione na zamówienie przez producenta Mer Plus http://merplus.pl/pl/oferta/torby-rekla ... nadrukiem/ z Sulejówka. Ich produkty świetnie się prezentują, ale nie tylko, bo są także użytkowe, wytrzymałe i solidne. Polecam je serdecznie, dobrze nam służą.
krótka

Re: promocja firmy

Post autor: krótka »

Wykorzystuję w tym celu kampanie e marketingowe, które są konieczne do osiągnięcia sukcesu w działaniach biznesowych. jednak bez pomocy https://target-media24.pl/oferta byśmy nie osiągneli pełnego wsparcia. tym sposobem w pełny i nalezyty sposób wypromowaliśmy marke, dziala to calkowicie na nasza korzysc.
kamówka

Re: promocja firmy

Post autor: kamówka »

Materiały reklamowe drukują dla nas https://warszawa-drukarnia.pl/oferta/ i muszę przyznać, że to idealny sposób na wypromowanie usług. Tym sposobem w klasyczny sposób możemy dotrzeć do potencjalnych klientów, całkowicie spełnia to moje wymagania. Jestem w pełni usatysfakcjonowany z takich działań.
swłk

Re: promocja firmy

Post autor: swłk »

Promocja naszej firmy, a raczej naszych produktów autorskich przebiega wielopoziomowo. Nie tylko mamy reklamy lokalne, ale także w sieci, nawet na naszej stronie reklamujemy nasze produkty najlepiej, jak umiemy. To oznaczało także wykonanie wizualizacji naszych produktów, czym zajęła się firma SENTERIA https://senteria.pl/kontakt/ z Wojnowic. To specjaliści z tego zakresu, robią wizualizacje, które są dokładne, fotorealistyczne, polecam. Opłaca się skorzystać z ich usług.
coń

Re: promocja firmy

Post autor: coń »

U nas reklamą zewnętrzną zajęła się firma Reklama i Projekt https://www.rip.com.pl/oferta/reklama-zewnetrzna/ z Piastowa. Oni zrobili nasze banery reklamowe, ale także zajęli się wykonaniem metalowych konstrukcji, na których są one zawieszone, jak również i oświetleniem. Mają korzystne ceny, bardzo dbają o jakość realizacji. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Oni zajęli się równie z wykonaniem naszych gadżetów reklamowych, wyrobili naszą pieczątkę, itp., polecam.
katte

Re: promocja firmy

Post autor: katte »

Ja myślałam o zamówieniu odzieży reklamowej z tej firmy https://gqb.pl/. Znacie ją? Bardzo podoba mi się jej oferta i chyba zamówimy tam odzież dla naszych kucharzy. Będą wyglądać bardzo profesjonalnie i na pewno zwróci to uwagę klientów. W ofercie GQB bez problemu można zamówić spodnie, bluzy, czapki itd.
Masło

Re: promocja firmy

Post autor: Masło »

Jak promować firmę wykorzystując dotacje unijne? W branży przemysłowej jest automatyzacja 4.0. Sporo na ten temat można znaleźć w artykule :arrow: https://edoradca.pl/przemysl-4-0-w-proj ... opejskich/. Raporty pokazują, że 70 proc. polskich firm wdraża lub planuje wdrożyć rozwiązania będące elementem obszaru 4.0. Na stronie wyczytamy, że w czwartej rewolucji przemysłowej najważniejsze innowacje tworzą pomost między światem fizycznym i cyfrowym.
Sławkooo

Re: promocja firmy

Post autor: Sławkooo »

Jeżeli sami nie mamy czasu na reklamę, warto podjąć taką współpracę, dzięki której nasza firma rozkwitnie i będzie mogła swobodnie realizować zamówienia, sprzedaż będzie większa, będzie również większa świadomość marki i produktu. Zerknijcie sobie na ofertę https://www.embi-marketing.pl/, działania różnorodne, więc spokojnie osiągniemy efekt. Dla mnie taka właśnie współpraca jest bardzo praktyczna, przynosi realne efekty, jest dopasowana do moich potrzeb
anka

Re: promocja firmy

Post autor: anka »

Promocja firmy w obecnych czasach jest rzeczą konieczną. Ciężko wyobrazić sobie na rynku firmę, która funkcjonuje bez jakiejkolwiek reklamy. Warto korzystać z różnych jej form, jednak nie można zapominać o reklamie w sieci. To tam moim zdaniem trzeba dbać najbardziej o swoją widoczność. Jednak do jej prowadzenia konieczna jest wiedza. Ostatnio bardzo wartościowy materiał z którego informacje mi się przydały znalazłam na https://piotrpolok.pl/slowa-kluczowe-z- ... arketingu/ .
maryśka

Re: promocja firmy

Post autor: maryśka »

Wydaje mi się, że może was też zainteresować usuwanie negatywnych opinii z Google Maps. Akurat ja natrafiłam na https://socialarena.pl i widzę, że ich oferta jest dosyć dobra, dodatkowo osoby tutaj pracujące posiadają naprawdę wielkie doświadczenie
ODPOWIEDZ