pozycjonowanie

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
gość

pozycjonowanie

Post autor: gość »

Co sądzicie o http://www.zlotrogalin.pl/ gdzie można sporo dowiedzieć się np. o pozycjonowaniu serwisów internetowych. Według mnie warto ich czytać - mają naprawdę świetne poradniki dotyczące pozycjonowania - uważam, że nigdzie indziej nie otrzymacie lepszych! Absolutny sztos!
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: pozycjonowanie

Post autor: asiowska »

Dziś sama dobra widoczność marki to niewiele daje, więc ja zdecydowałam się na działania agencji http://marketingszeptanyagencja.pl/ . Ta od lat działa w marketingu internetowym, specjalizując się w szeptance. W ten sposób dyskretnie docierają do targetowych odbiorców, budując zainteresowanie moją ofertą.
Awatar użytkownika
malena
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:56

Re: pozycjonowanie

Post autor: malena »

Poczytać może i warto. Ale działań we własnym zakresie nie polecam. To prosta droga do filtrów albo nawet do bana. Jeśli pozycjonowanie to tylko przy wsparciu agencji, która wie jak to robić. Odezwij się na przykład do agencji Codefia. Na ich stronie https://www.codefia.pl/ znajdziesz bezpośredni namiar. Jestem pewna, że pomogą. Solidni, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a także zapleczem technicznym umożliwiającym prace w temacie pozycjonowania.
ODPOWIEDZ