Podnośnik od LIFTSTAR opinie

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
Liza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2019, 9:53

Podnośnik od LIFTSTAR opinie

Post autor: Liza »

Niedługo nasza firma rusza z pewną kampanią reklamową i będziemy rozwieszać billboardy i plakaty w całym mieście. Niektóre miejsca są bardzo wysoko, więc będziemy potrzebowali podnośnika. Dlatego pytam was o opinie, która firma będzie najlepsza. Ja znalazłam tu https://www.liftstar.pl/ firmę Liftstar, wszyscy ich chwalą. Co o nich uważacie? Jakie są wasze opinie?
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:14

Re: Podnośnik od LIFTSTAR opinie

Post autor: Agnes »

Znam firmę Liftstar, bo korzystałam z ich usług. Kiedyś firma, w której pracuję wynajęła ich, żeby ekipa sprzątająca mogła umyć okna w naszym wieżowcu. Z opinii szefostwa wynika, że dobrze się spisali i wcale nie byli drodzy, więc myślę, że warto wynająć ich podnośniki. Teraz wynajmujemy te podnośniki tylko u nich.
Awatar użytkownika
gienia33
Posty: 13
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:34

Re: Podnośnik od LIFTSTAR opinie

Post autor: gienia33 »

Raz korzystałam z podnośnika od Liftstar, gdy nasza firma musiała przyciąć drzewa na terenie przedsiębiorstwa. Wynajęliśmy akurat ich, bo przeczytałam same dobre opinie o nich i to jest prawda. Usługa nie jest droga, a na podnośnik nie trzeba długo czekać. Solidna firma do współpracy.
Awatar użytkownika
OlgaWu
Posty: 8
Rejestracja: 24 gru 2019, 11:08

Re: Podnośnik od LIFTSTAR opinie

Post autor: OlgaWu »

Prowadzimy firmę reklamową. I czasami potrzebujemy takiego sprzętu. Zakup to ogromne pieniądze. Bardziej opłaca nam się wynająć od Liftstar. Nigdy nie było żadnych zastrzeżeń co do współpracy z nimi. Można się dogadać. Dotrzymują terminów i kolokwialnie mówiąc nie ma się do czego przyczepić. Podnośniki zawsze sprawne, bezpieczne i wszystko ok.
Awatar użytkownika
figiel
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:35

Re: Podnośnik od LIFTSTAR opinie

Post autor: figiel »

Ja niedawno też szukałam firmy, od której mogłam wynająć podnośnik. Zależało mi na w miarę nowym pojeździe i doświadczonej firmie. Znajomy polecił mi tę stronę https://www.liftstar.pl/, zaufałam jego opinii i zdecydowałam się. Wszystko przebiegło gładko i bez problemu, więc też ich polecam.
honey

Re: Podnośnik od LIFTSTAR opinie

Post autor: honey »

Jeżeli chodzi o podnośniki, czy podesty ruchome, to słyszałam wiele na temat firmy https://bozer.pl . U nich można spotkać się z maszynami, takich firm jak: Genie, Haulotte, JLG oraz Manitou. Także możecie dopasować sprzęt do swoich potrzeb. Mają atrakcyjne ceny niezależnie czy chodzi o zakup, czy wynajem.
Franek ł

Re: Podnośnik od LIFTSTAR opinie

Post autor: Franek ł »

Niestety pierwszy raz słyszę nazwę tej firmy, więc tutaj nie pomogę. Może skorzystasz z oferty sprawdzonej firmy? Mam na myśli Instant mają podnośniki na podwoziu wynajem i jego warunki znajdziesz na stronie internetowej http://www.instant.com.pl/pl/categories ... -przyczepy Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Sprzęt jest dobry jakościowo.
krótki

Re: Podnośnik od LIFTSTAR opinie

Post autor: krótki »

Taki podnośnik zawsze można wynająć, miej to na uwadze. Zalecam zwrócić uwagę na ich ofertę gdyż to właśnie z użyciem ich sprzętu zrealizowaliśmy większość prac na wysokości. O to chodziło! Wypożyczają sprzęt w przeróżnych kombinacjach także na pewno i Wam się to przyda.
krótki

Re: Podnośnik od LIFTSTAR opinie

Post autor: krótki »

Taki podnośnik zawsze można wynająć, miej to na uwadze. Zalecam zwrócić uwagę na ich ofertę gdyż to właśnie z użyciem ich sprzętu zrealizowaliśmy większość prac na wysokości. O to chodziło! Wypożyczają sprzęt w przeróżnych kombinacjach także na pewno i Wam się to przyda. My go braliśmy od https://rent-lift.pl/oferta/podnosniki-koszowe/ .
ODPOWIEDZ