Jak się reklamować

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
gość

Jak się reklamować

Post autor: gość »

Tutaj odpowiedź powinna być tylko jedna, a mianowicie marketing prowadzony w sieci. Jest on popularny i nie oszukujmy się, ale najbardziej skuteczny ze wszystkich form reklamy dostępnych na rynku. Ja mam gabinet medycyny estetycznej i dla mnie marketingiem działają ludzie z http://sztukaebiznesu.pl/ .
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: Jak się reklamować

Post autor: asiowska »

Przede wszystkim trzeba się reklamować w sposób skuteczny, a to jest możliwe tylko i wyłącznie poprzez działania marketingu internetowego. Nie oszukujmy się, ale teraz większość tak naprawdę szuka informacji dosłownie o wszystkim w sieci. Ale nie można też zapominać, że znając tematu możemy sobie zaszkodzić. Dlatego warto w takich sprawach zgłosić się do agencji http://strategohouse.pl/ , która przygotuje dla nas kampanię reklamową .
Awatar użytkownika
outy
Posty: 102
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: Jak się reklamować

Post autor: outy »

Trzeba mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by marketing był skuteczny. Nasza firma zajmuje się sprzedażą OZE i na początku działaliśmy na własną rękę, ale bez większych rezultatów. Dlatego ostatecznie zgłosiliśmy się do specjalistów od marketingu specjalizujących się w OZE agencji Marketing Relacji spółka z o. o i to był strzał w dziesiątkę. Bardzo sprawnie pozyskują klientów, jednocześnie dbają o wizerunek naszej firmy.
Violuś

Re: Jak się reklamować

Post autor: Violuś »

Co waszym zdaniem jest ważniejsze w działaniach marketingowych. Orientacja na cele długofalowe, na zatrzymanie klienta , czy koncentracja na danej transakcji ? To dwa różne podejścia do marketingu, pierwszy to marketing relacyjny a drugi to marketing transakcyjny. Jeśli interesuje cię ta tematyka zapraszam tutaj - http://magazynkaszuby.pl/2020/10/akadem ... ch-tresci/ .Moim zdaniem zagadnienia marketingu są niezwykle ciekawe - trzeba się tylko wczytać.
Boruś

Re: Jak się reklamować

Post autor: Boruś »

Chciałoby się powiedzieć, że przede wszystkim skutecznie i ja już wiem, że właśnie niektóre kwestie na pewno warto jest zlecić freelancerowi. Tym bardziej, że jeszcze we wpisie https://odfreelancera.pl/freelancer-czyli-kto/ bardzo fajnie opisano to kim tak naprawdę freelancer jest.
ODPOWIEDZ