Gadżety reklamowe - warto?

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
miłowan_67
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 2:52

Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: miłowan_67 »

Witam, co sądzicie o kupowaniu gadżetów reklamujących firmę takich jak długopisy czy smycze? Myślicie, że to faktycznie działa?
Awatar użytkownika
Tomisław_71
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:22

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: Tomisław_71 »

Według mnie tak, bo klienci mogą skojarzyć daną firmę z czymś potrzebnym, jak na przykład długopis. Ja postawiłem na breloki, które zamówiłem od firmy https://spinfactory.pl/. Nie dość, że są świetnie wykonane to jeszcze skutecznie promują firmę.
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: pikna »

Szczerze to reklamowe gadżety według mnie są mało skuteczną formą na zdobycie nowych klientów i jak wypromowanie swojej firmy. Lepiej się skupić na marketingu ale internetowym, bo tutaj tak naprawdę możliwości są nieograniczone. A jeśli jeszcze zaczniemy współpracować z agencją http://eyyam.pl/ to już w ogóle sukces będzie murowany.
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: asiowska »

To zależy od branży, u mnie średnio się to sprawdziło, dlatego odpuściłam sobie gadżety jak i targi branżowe. Skupiłam się za to na marketingu internetowym, gdzie po prostu łatwiej trafić do odbiorcy. Takie działania prowadzą dla mnie ludzie z http://marketingnaforach.pl gdzie poprzez marketing szeptany skutecznie zostawiają ślad o mnie, gdzie są osoby potrzebujące takich usług.
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: Pamela »

A według mnie warto inwestować w takie gadżety jeśli są one funkcjonalne i przydatne na co dzień. Nie mówię tu już o smyczach czy długopisach ale np o takich gadżetach jak okulary przeciwsłoneczne z logo - teraz mamy słoneczne dni więc funkcjonowanie bez takich okularów jest utrudnione. Z tego względu jest to przydatny gadżet którym z pewnością zainteresuje się wiele osób a w tym - potencjalnych klientów
Awatar użytkownika
Damko
Posty: 55
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:09

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: Damko »

Myślę, że warto łączyć różne formy reklamowania :) to daje najlepsze efekty i pozwoli dotrzeć do największej ilości nowych klientów. Na pewno na http://marketing.media.pl/ warto sobie też poczytać o marketingu internetowym i tym jakie daje możliwości - bo to jest fakt niezaprzeczalny - możliwości są niesamowite
Awatar użytkownika
kate
Posty: 24
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:07

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: kate »

Myślę, że warto, ale musisz się liczyć z tym, że nie będzie jakichś wielkich efektów. Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów to polecam reklamę w internecie. W wypromowaniu firmy może ci pomóc m.in ta agencja marketingowa https://kreacjasukcesu.pl/ Zapoznaj się z jej ofertą w wolnej chwili. Może akurat ci się spodoba.
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:23

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: disaja »

No to na pewno zależy od tego, co kupimy i po co. Bo długopis to forma promocji średnia, bo jednak nie jest często widoczny i może się po prostu gubić. Ale są też takie opcje jak https://adatto.com.pl/oferta-adatto/torby-reklamowe i to myślę, że jest już właściwsze. Mamy przede wszystkim fajną promocję, która ma wzięcie dlatego, że z daleka ją widać. I to też fajne, bo można kilka razy wykorzystać.
ODPOWIEDZ