Forograf - promocja restauracji

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
figiel
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:35

Forograf - promocja restauracji

Post autor: figiel »

Chciałabym wypromować swoją restaurację, żeby mieć jeszcze więcej klientów. Potrzebuję fotografa, który w oryginalny sposób sfotografuje potrawy. Zastanawiam się na wybraniem https://sibuistudio.pl/. Podobno mają doświadczenie w robieniu zdjęć kulinarnych. Znacie ich? Warto im to zlecić?
Awatar użytkownika
kaja
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:30

Re: Forograf - promocja restauracji

Post autor: kaja »

Każdy rodzaj fotografii jest ważny, ale trzeba wiedzieć, jak wykonywać dane zdjęcia, bo to wcale nie jest proste. Same ważne ujęcia nie są łatwizną, a co dopiero fotografia tematowa. Jednak tomasz tomaszewski to uznany fotograf, specjalista, felietonista. Będzie w stanie pomóc wam i nauczyć was fotografii.
Awatar użytkownika
Alusia
Posty: 19
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:56

Re: Forograf - promocja restauracji

Post autor: Alusia »

Warto zacząć od tego, o czym jest ten artykuł: https://krzysztofzaleski.com/portrety-b ... fotografa/ , żeby od początku skupić się na poszukiwaniu właściwej osoby, profesjonalisty, który wie, jak zbudować wizerunek firmy za pomocą odpowiedniej fotografii. Klienci dzisiaj podejmują decyzje zakupowe bardzo szybko - wystarczy rzut okiem na zdjecia na stronie. Jeśli w pierwszych kilku sekundach fotografie sprawią, że uwaga klienta zostanie uchwycona - bongo!przyciągną uwagę - bingo! Dlatego nie warto stracić tej szansy i zaufania klientów z powodu zdjęć kiepskiej jakości!
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: Forograf - promocja restauracji

Post autor: asiowska »

Dobry pomysł, i koniecznie też zdjęcia dań, bo co jak co ale jak restauracja ma fotografie dań to jakoś bardziej przyciąga klientów ;) Ja mam food-truck ale mimo to to podniosło zainteresowanie klientów. A dodatkowo postawiłam na marketing szeptany za sprawą współpracy z agencją http://agencjawomm.pl których to serdecznie polecam. Wiedzieli czego oczekuje i dyskretnie zostawiali po mnie znak.
Staśko

Re: Forograf - promocja restauracji

Post autor: Staśko »

Promocja restauracji to zadanie dla dobrego fotografa. Najlepiej żeby mógł wykonać zdjęcia pracowników, potraw i obiektu, wtedy koszt jest niższy. Jeśli szukacie kogoś tak uniwersalnego to polecam www.dariuszkempny.pl . Znajdziecie tam wszystko czego potrzebujecie, a zdjęcia z sesji wykorzystacie na stronie, blogu i w kanałach social media. Świetna sprawa!
ODPOWIEDZ