Filmy propomocyjne

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
figiel
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:35

Filmy propomocyjne

Post autor: figiel »

Jaka firma najlepiej wykona mi montaż filmu promocyjnego? Myślałam o nich http://sibuistudio.pl/. Widziałam ich projekty i bardzo mi się spodobały. Koleżanka robiła u nich zdjęcia na stronę www i była zadowolona ze współpracy. Ja, jak napisałam, chciałabym zainwestować w film promocyjny. Czy myślicie, że w dzisiejszych czasach to dobry sposób na promocję firmy i marki?
Awatar użytkownika
diament
Posty: 47
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:20

Re: Filmy propomocyjne

Post autor: diament »

Myślę, że film promocyjny to bardzo dobry pomysł na reklamę firmy. Dużo osób woli oglądać filmy niż czytać tekst, dlatego myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie w naszych czasach. Myślę, że ciekawą ofertę można znależć tu: https://grubeoko.pl/oferta/film-promocyjny/. Oczywiście wszystko zależy od koncepcji i branży jaką się zajmujemy. Jednak myślę, że w większości przypadków jeśli mamy fanpage czy też stronę www to bardzo praktyczne byłoby umieszczenie takiej prezentacji wideo w widocznym miejscu dla klientów. Moim zdaniem to bardzo atrakcyjna forma reklamy.
gośka

Re: Filmy propomocyjne

Post autor: gośka »

Przy produkcji tego typu filmów bardzo dobrze sprawdza się monitor EIZO ColorEdge PROMINENCE. Tutaj https://alstor.pl/news/eizo-coloredge-p ... ibratorem/ możecie sobie poczytać na jego temat. Ma on wiele różnych rozwiązań, które znacznie ułatwiają pracę.
Baśka44

Re: Filmy propomocyjne

Post autor: Baśka44 »

A propo filmów to przed obejrzeniem jakiegokolwiek filmu polecam zabrać się za czytanie recenzji. No i przy okazji podrzucam stronkę z recenzjami i ocenami widzów https://www.gram.pl/recenzje/filmy/ , dzięki nim możemy znaleźć film idealny dla siebie i oglądać seans z zaciekawieniem :)
ODPOWIEDZ