filmy promocyjne

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
gość

filmy promocyjne

Post autor: gość »

Jaka firma najlepiej wykona mi montaż filmu promocyjnego? Myślałam o nich http://sibuistudio.pl/. Widziałam ich projekty i bardzo mi się spodobały. Koleżanka robiła u nich zdjęcia na stronę www i była zadowolona ze współpracy. Ja, jak napisałam, chciałabym zainwestować w film promocyjny. Czy myślicie, że w dzisiejszych czasach to dobry sposób na promocję firmy i marki?
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: filmy promocyjne

Post autor: pikna »

Ja wolałam dotrzeć do odbiorców nie przez film ale poprzez słowo. To znacząco na dłużej zapada w pamięci, o czym przekonałam się za sprawą współpracy z panię Agnieszką od http://mistrzyni-slow.pl/ . Pisze dla mnie artykuły tematyczne, które chętnie są czytane czy udostępniane. A między słowami jest trochę reklamy, co buduje świadomość istnienia marki.

bromance
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: filmy promocyjne

Post autor: asiowska »

U mnie taka forma reklamy z pewnością by nie przeszła, dlatego wolałam postawić na pewny i sprawdzony marketing internetowy. Nie działam tutaj sama tylko zlecam wszystko agencji reklamowej http://pharmar.pl/ która super się sprawdza. Na dowód tego mogę powiedzieć, że klientów mi nie brakuje a interes się non stop rozwija.
ODPOWIEDZ