filmy promocyjne

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
gość

filmy promocyjne

Post autor: gość »

Jaka firma najlepiej wykona mi montaż filmu promocyjnego? Myślałam o nich http://sibuistudio.pl/. Widziałam ich projekty i bardzo mi się spodobały. Koleżanka robiła u nich zdjęcia na stronę www i była zadowolona ze współpracy. Ja, jak napisałam, chciałabym zainwestować w film promocyjny. Czy myślicie, że w dzisiejszych czasach to dobry sposób na promocję firmy i marki?
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: filmy promocyjne

Post autor: pikna »

Nie korzystałam z takiej formy reklamy także będzie mi ciężko tutaj cokolwiek pomóc. Jedynie co to usługi jakie prowadzi moja działalność promuje dla mnie agencja http://marketingdyskusji.pl/ z którą już ładny kawałek czasu współpracuje. Znają się na swojej robocie i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli.
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: filmy promocyjne

Post autor: asiowska »

Do zastanowienia się jest taka forma reklamy, ale póki co to promuję swoje usługi w internecie. I nie ukrywam, że bardzo fajne mam tego efekty bo nie ma dnia żeby nie odezwał się do mnie klient i zapytał o jakieś produkty czy usługi. Na szczęście wpiera mnie tutaj agencja https://websm.pl/ która jak się okazuje działa bardzo sprawnie.
Damkoś

Re: filmy promocyjne

Post autor: Damkoś »

A korzystacie z pomocy agencji marketingowych? Moim zdaniem to najrozsądniejsze rozwiązanie. Na przyklad na https://virtualpeople.pl/ macie namiary na świetnych specjalistów. Specjalizują się w marketingu internetowym i mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie
daruś

Re: filmy promocyjne

Post autor: daruś »

Ja na takich filmach szczerze nic nie zyskałem, bo aktywność odwiedzających na koncie YT firmowym jest mizerna. Zmieniłem taktykę stawiając na marketing szeptany poprzez agencję http://agencjawomm.pl/ .Znają się na rzeczy i wiedzieli jak skutecznie dotrzeć z przekazem do odbiorców, budując odpowiednie zainteresowanie marką.
Tadżyk

Re: filmy promocyjne

Post autor: Tadżyk »

Ogólnie jest to bardzo dobra forma promocji i ja muszę przyznać, że właśnie również zastanawiam się na d filmem promocyjnym. Nawet już niedawno czytałem w artykule https://www.polskibiznes24.pl/tworzenie ... onalistow/ iż takie kwestie warto jest do zrealizowania zlecać profesjonalistom.
kubuś544

Re: filmy promocyjne

Post autor: kubuś544 »

gość pisze: ↑22 sie 2021, 1:13 Jaka firma najlepiej wykona mi montaż filmu promocyjnego? Myślałam o nich .... Widziałam ich projekty i bardzo mi się spodobały. Koleżanka robiła u nich zdjęcia na stronę www i była zadowolona ze współpracy. Ja, jak napisałam, chciałabym zainwestować w film promocyjny. Czy myślicie, że w dzisiejszych czasach to dobry sposób na promocję firmy i marki?
To, co wybrać?
ODPOWIEDZ