Agencja reklamowa Częstochowa

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
radosława69
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 7:57

Agencja reklamowa Częstochowa

Post autor: radosława69 »

Jakie agencje reklamowe z Częstochowy polecacie? Chciałabym zamówić kilka folderów i ulotek reklamowych na targi. Współpracowaliście z kimś wartym polecenia?
Awatar użytkownika
Ewaryst
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 13:55

Re: Agencja reklamowa Częstochowa

Post autor: Ewaryst »

Mnie bardzo dobrze współpracowało się z agencją strony-internetowe.perspektiw.pl. Zajmują się też tworzeniem stron i sklepów internetowych. Pełen profesjonalizm, realizacja zlecenia na czas, super obsługa :)
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:23

Re: Agencja reklamowa Częstochowa

Post autor: disaja »

Jeśli wiemy, czego potrzebujemy, to nie ma co do tego w ogóle problemów, że zgłosimy się nie do droższej agencji, ale na przykład do odpowiedniego wykonawcy. Na przykład dla lokalnych elementów promocyjnych i tych sklepowych nie ma lepszej firmy do współpracy nad Exposite i to Wam może potiwerdzić niejedna firma.
PiotrŻ

Re: Agencja reklamowa Częstochowa

Post autor: PiotrŻ »

My korzystamy z agencji reklamowej, która się nie ogranicza terytorialnie, działają w całej Polsce i za granicą. Tworzyli nam stronę internetową, cały marketing i kampanie na Niemcy. Polecam bardzo usługi Nakatomi Polska, dziewczyny i szef są wspaniali i świetnie się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

Re: Agencja reklamowa Częstochowa

Post autor: Rui »

Pozycjonowanie wydaje się dobrym pomysłem. Ale to nie wszystko, inne działania reklamowe też są potrzebne, tylko trzeba je dopasować do profilu swojej działalności bo nie wszystko dla wszystkich. Podstawa to odpowiednio zaplanowana strategia marketingowa, a jeśli i ona się nie sprawdza to pozostaje skorzystanie z audytu aby zweryfikować działania agencji reklamowej poczytajcie sobie o tym dokładnie: http://ammf.pl/ . Niesie on ze sobą wiele korzyści m.in. oszczędność pieniędzy czy szybszą realizację celów sprzedażowych
jadźka

Re: Agencja reklamowa Częstochowa

Post autor: jadźka »

Rui pisze: ↑21 gru 2020, 21:59 Pozycjonowanie wydaje się dobrym pomysłem. Ale to nie wszystko, inne działania reklamowe też są potrzebne, tylko trzeba je dopasować do profilu swojej działalności bo nie wszystko dla wszystkich.
To prawda, dlatego nie można działać w ciemno tylko naprawdę czytać o marketingu internetowym by wiedzieć jakie w działania zainwestować. Gdybyście byli zainteresowani promocją w mediach społecznościowych to na pewno przyda się wam ten wpis https://www.inclick.pl/typy-grafik-soci ... tosowanie/
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: Agencja reklamowa Częstochowa

Post autor: asiowska »

U mnie pomysłowo działała agencja http://3marketing.pl/ która od lat specjalizuje się w marketingu internetowym. Po poznaniu mojej firmy, odpowiednio dopasowali kolejne kroki kampanii w sieci, dzięki czemu znacznie łatwiej trafić na moją, a ta jest postrzegana znacznie bardziej pozytywnie.
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: Agencja reklamowa Częstochowa

Post autor: pikna »

Jeśli chodzi o reklamę sieciową, szczególnie w trudnej branży gastronomicznej, to polecam agencję http://reklamarestauracji.com.pl/ . Pomogli mi w pozyskiwaniu zainteresowani nowych klientów poprzez różne techniki marketingu internetowego. Mają w tym doświadczenie jak i wyczucie, więc wiedzą jak najlepiej nawiązać komunikację z odbiorcami.
Pawełek

Re: Agencja reklamowa Częstochowa

Post autor: Pawełek »

Niestety nie mogę nic na ten temat powiedzieć ponieważ sam jeszcze nie miałem nigdy okazji aby korzystać z takich usług. Zdecydowanie mogę polecić na pewno zapoznanie się z bardzo ciekawym tematem z https://adnext.pl/baza-wiedzy/reklama-internetowa/ gdzie dokładnie wyjaśniono na czym tak naprawdę polega reklama internetowa.
ODPOWIEDZ