Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Fortunat
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 6:01

Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: Fortunat »

Witam wszystkich. Zarządzam kilkoma budynkami mieszkalnymi i domyślacie się pewnie, jak istotne jest dla mnie utrzymanie ich w dobrym stanie technicznym. Potrzebowałbym namiarów na firmę, która naprawiałaby usterki w razie awarii izolacji, przy przeciekach i tym podobnych. Możecie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
Modest1974
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 10:08

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: Modest1974 »

Dobrze znają się na tym fachowcy z proizol.pl. Oferują kompleksowe naprawy i uszczelnianie przecieków, wydają opinie i ekspertyzy techniczne, a na awarie reagują błyskawicznie, więc myślę, że współpraca z nimi będzie najlepszym wyborem.
Wroźnia74

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: Wroźnia74 »

Zdecydowanie bardzo wytrzymała i trwała podłoga to https://www.vox.pl/podlogi-naturalne. Znajdziesz u nich szeroką ofertę w kategorii naturalne podłogi. Mają też podłogi z twardym rdzeniem, więc to coś co wytrzyma kilkanaście lat jak nie dłużej jeśli dobrze położona.
Oroński

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: Oroński »

Jeśli jesteście ze Szczecina czy okolic to mogę was poinformować, że solidna szczecińska firma zarządzająca nieruchomościami to Przedsiębiorstwo Audytor Energetyczny i Zarządca Nieruchomości Przemysław Boczar http://www.zarzadca-pboczar.eu/kontakt Wszystkiego dobrze dopilnowują, to mistrzowie organizacji, są rzetelni i solidni, zdecydowanie można na nich polegać. Co do ich stawki to jest rozsądna.
Paweł. K

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: Paweł. K »

Od zarządcy nieruchomości bardzo dużo zależy, dlatego wybór takiej firmy powinien być dobrze przemyślany. Bynajmniej u mnie w Warszawie zmiana na Per modum http://www.per-modum.pl/ wyszła wszystkim na dobre. Nareszcie mamy kogoś kto wywiązuje się z obowiązków i zadań, które do niego należą. Solidna firma, godna polecenia w 100%.
Lołornii

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: Lołornii »

Faktycznie warto szukać doświadczonych firm, które specjalizują się kompleksowo w administrowaniu nieruchomościami. To zawsze najłatwiejsze i sprawi, że budynki zawsze będą w dobrym stanie technicznym, będą dopilnowane, będą odpowiednio ściągane opłaty. Polecam współpracę z https://www.wspolnota-luban.pl/ w tym zakresie. Mają dużo doświadczenia.
ODPOWIEDZ