Remont

Szukasz porady? Pomożemy.
Janukłe87

Remont

Post autor: Janukłe87 »

Jeśli decydujemy się na większy remont w tym wymianę podłogi to w temacie ogrzewania warto sprawdzić i przekalkulować czy ogrzewanie podłogowe będzie skuteczniejszą i wydajniejszą opcją. Ogrzewanie podłogowe i odpowiednie panele podłogowe pod to wybrałam w salonie https://www.vox.pl/dip-salon-gdansk-salon-firmowy-172 z pomocą fachowców. Bardzo dobra inwestycja.
Awatar użytkownika
Anette
Posty: 53
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:20

Re: Remont

Post autor: Anette »

Ja nie planuje wymiany podłogi ale będę odświeżać ściany. Trochę już znudził mi się jednolity kolor dlatego zastanawiam się nad takim tynkiem dekoracyjnym jak ten https://bbhomedecor.pl/sklep/brand/2-farby-sigma . Moim zdaniem wygląda to super i nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Zastanawiam się tylko, czy będziemy w stanie sami go nałożyć, czy będzie potrzebny fachowiec :) To pewnie wyjdzie "w praniu" :)
Mędrzec

Re: Remont

Post autor: Mędrzec »

Remontowaliśmy stary dom po dziadkach i musieliśmy wymienić praktycznie całą elektrykę. Jak nam fachowiec powiedział ile musimy wydać na osprzęt, zaczęliśmy sami szukać tańszego rozwiązania. W taki sposób trafiliśmy na https://osprzet-sklep.pl/. Bardzo fajny sklep, mają szeroki wybór, konkurencyjne ceny, a do tego potrafią profesjonalnie doradzić.
obik

Re: Remont

Post autor: obik »

Wszelkie prace remontowe lub budowlane wymagają zwykle utworzenia odpadów, a szczególnie gruzu. Rozwiązaniem problemu może być wynajęcie kontenera na gruz, co jest oferowane przez https://dkm-odpady.pl/pl/regions/warszawa . Firma ta proponuje różne pojemności kontenerów oraz transport do klienta i odbiór w ramach jej usługi.
darek.warszawa

Re: Remont wywóz gruzu

Post autor: darek.warszawa »

Remont to także spore ilości odpadów budowlanych a w tym gruz. Dlatego warto wynająć kontener czy przy małym remoncie worek bigbag na gruz, aby szybko i sprawnie pozbyć się odpadów z budowy, bo będą zalegały i utrudniały prace remontowe. Polecam zerknąć ceny kontenerów na gruz na stronie https://krymar.eu/ znajdziesz tutaj też wymiary kontenerów
Tamara

Re: Remont

Post autor: Tamara »

Jeśli robicie remont mieszkania i szukacie dobrych drzwi wejściowych to polecam drzwi akustyczne KMT. Do mieszkania idealne - super chronią przed hałasem z klatki schodowej, a przy tym są dobrze wykonane, jest duży wybór kolorów i wzorów.
sarachatman

Re: Remont

Post autor: sarachatman »

Jestem w sumie niezdecydowana, ale mam nadzieję, że wy wszyscy macie coś odpowiedniego dla mnie i ja jestem otwarta. A mianowcie ciekawki mnie fugowanie płytek na balkonie . Jak to ogólnie widzicie? Na czym to ma polegać? Ja sama świetnie to sprawdzę, dlatego naprawdę zależy mi na działaniu.
ODPOWIEDZ