Pomoc AGD Kraków

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Sykstus81
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2020, 6:37

Pomoc AGD Kraków

Post autor: Sykstus81 »

Jakie serwisy AGD w Krakowie możecie polecić? Dowiedziałem się, że przede wszystkim warto korzystać z usług firmy pomoc-agd-krakow.pl, bo mają najlepsze ceny. Też jesteście takiego zdania?
Awatar użytkownika
Lejla
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 4:28

Re: Pomoc AGD Kraków

Post autor: Lejla »

Skoro nawet serwis urządzeń gastronomicznych to dla nich pestka to poradzą sobie z nawet najbardziej skomplikowaną awarią sprzętu. Ja to potwierdzam, bo kilka razy już po nich dzwoniłam. Fachowcy jakich mało.
Syś

Re: Pomoc AGD Kraków

Post autor: Syś »

Bardzo polecam usługi serwisowe tej firmy https://www.restartagd.pl/oferta/naprawiamy-lodowki/. Korzystałem z usługi naprawy lodówki, która odmówiła mi posłuszeństwa. Przyjechali, zdiagnozowali i naprawili, wszystko zajęło im niecałe 3 godziny. Na serwis lodówki udzielili mi gwarancji.
Rafał

Re: Pomoc AGD Kraków

Post autor: Rafał »

Jeśli macie takie sprzęty jak smartfony czy tablety które wymagają serwisu to polecam wam firmę serwis iPad Mają atrakcyjne ceny. Możecie sprawdzić je na stronie. Polecam ich serdecznie bo profesjonalnie i szybko wykonali naprawę mojego sprzętu. Możecie u nich tez wykonać darmową diagnozę. To fajna opcja.
recenzjuś543

Re: Pomoc AGD Kraków

Post autor: recenzjuś543 »

Recenzje często czytam przed kupnem sprzętu elektronicznego najlepsza według mnie jest https://househub.pl/recenzja/mi-inducti ... u-ryzowar/ Po przeczytaniu recenzji zakupiłam ten sprzęt i muszę powiedzieć że jestem zadowolona. Naprawdę podoba mi się ten sprzęt a dzięki recenzji wiem że są tam też dodatkowe funckje.
lakky

Re: Pomoc AGD Kraków

Post autor: lakky »

Uszkodzenie sprzętu gospodarstwa domowego może być uciążliwe, a konieczność zabrania go do sklepu lub serwisu może wywoływać jeszcze większy stres. Ale zawsze można bezpośrednio wezwać technika serwisowego za pomocą https://naprawa.pl/serwis-agd/bielany. To łatwy i wygodny sposób naprawy urządzenia bez wychodzenia z domu.
ODPOWIEDZ