Laweta do polecenia

Szukasz porady? Pomożemy.
jaku1987ź

Laweta do polecenia

Post autor: jaku1987ź »

Witam wszystkich. Chciałbym szczerze polecić laweta szczyrk. Ostatnio miałem okazje korzystać z ich usług i jestem jak najbardziej zadowolony :) Aktualnie szukam jakiegoś dobrego warsztatu i sklepu z częściami. Jakbyście mieli coś do polecenia piszcie śmiało.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Laweta do polecenia

Post autor: Kochana »

A czy ktoś z Was szukał kiedykolwiek firm świadczących takie usługi w Tarnowie lub okolicach? Ja ostatnio trafiłam na całą listę takich właśnie firm na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-tarnow. Jeśli często bywacie w tych rejonach, to polecam zapisać sobie gdzieś tą stronę ;)
róża0

Re: Laweta do polecenia

Post autor: róża0 »

Można dbać na co dzień o samochód - ale auto jak będzie chciało to i tak się zepsuje. Wtedy pomoże Ci pomoc drogowa TIR, laweta Pońsk, Ciechanów Robex: https://robex-pomocdrogowa.pl/ . Znam to z autopsji :) Na szczęście ta firma jest bardzo solidna i błyskawicznie przyjeżdżają na miejsce zdarzenia.
elżbieta1

Re: Laweta do polecenia

Post autor: elżbieta1 »

Pamiętajcie także o tym, że trzeba jakoś do warsztatu dojechać. Jeśli auto nie rusza to warto skorzystać z takiej opcji jak pomoc drogowa i holowanie 24h Kraków Euro Hol: https://eurohol.pl/ . Polecam kontakt, ostatnio pomagali mi na autostradzie i wszystko odbyło się bardzo sprawnie.
Kamuś77

Re: Laweta do polecenia

Post autor: Kamuś77 »

To ja polecę firmę, u której można kupić profesjonalne lawety - może komuś przydadzą się na nich namiary, jeśli planuje założyć własną działalność i oferować usługi z zakresu pomocy drogowej. Sam mam firmę działającą na tym obszarze, dlatego dostrzegam różnicę pomiędzy poszczególnymi producentami lawet samochodowych. Najlepsze, według mnie, ma w ofercie firma BORO ze Skalmierzyc: https://www.boro.info.pl/oferta/lawety bo oferuje modele o różnej wadze i dostosowane pod różne typy pojazdów. Polecam się nimi zainteresować, jakość wykonania ich lawet i przyczep stoi na najwyższym poziomie.
onec

Re: Laweta do polecenia

Post autor: onec »

Jeśli szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się naprawą pojazdów lub transportem, to https://bauto.pl/naprawy-mechaniczne/ jest idealnym miejscem dla Was. Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie i pomaga klientom w Białymstoku i okolicy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej podanej powyżej.
ODPOWIEDZ