Gips

Szukasz porady? Pomożemy.
Każdy

Gips

Post autor: Każdy »

Dekoracja każdego mieszkania
Do niedawna takie ozdoby kojarzyły się głównie z reprezentacyjnymi, pałacowymi wnętrzami. Dziś sztukateria gipsowa na ścianę może być elementem każdej aranżacji. Idealnie prezentuje się w pokojach eklektycznych czy minimalistycznych. Do wyboru mamy dekoracje ścienne i sufitowe, które przykuwają wzrok i nadają pomieszczeniom szlachetności. Doskonale sprawdzi się jako główna ozdoba salonu albo jadalni. Sztukateria wykonana z gipsu jest łatwa w utrzymaniu i przyjazna dla zdrowia, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów.
Każdy

Re: Gips

Post autor: Każdy »

Każdy pisze: ↑08 lis 2020, 19:25 Dekoracja każdego mieszkania
Do niedawna takie ozdoby kojarzyły się głównie z reprezentacyjnymi, pałacowymi wnętrzami. Dziś sztukateria gipsowa na ścianę może być elementem każdej aranżacji. Idealnie prezentuje się w pokojach eklektycznych czy minimalistycznych. Do wyboru mamy dekoracje ścienne i sufitowe, które przykuwają wzrok i nadają pomieszczeniom szlachetności http://www.sztukateriaabakus.pl/. Doskonale sprawdzi się jako główna ozdoba salonu albo jadalni. Sztukateria wykonana z gipsu jest łatwa w utrzymaniu i przyjazna dla zdrowia, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów.
tuśka

Re: Gips

Post autor: tuśka »

Do dekoracji to na pewno może służyć coś takiego jak płytki z cegły rozbiórkowej. Moja koleżanka w sumie ma takie rozwiązanie w domu i jest z tego powodu bardzo zadowolona. Ogólnie ja też myślałam o czymś takim, ale przecież nie będę po niej kopiować. Chociaż style cegieł są różne, to naprawdę nie wypada tak ściągać pomysłu, prawda?
Awatar użytkownika
Szuler
Posty: 144
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:36

Re: Gips

Post autor: Szuler »

Ja również jestem zdania, że sztukateria może dać świetny efekt. U siebie zdecydowałem się na takie rozwiązanie i całość wyszła super. Polecam też sztukaterię od https://www.clusiv.pl/ - wygląda nie tylko dobrze, ale również jest świetnej jakości. Na stronie można znaleźć szeroki wybór produktów.
ODPOWIEDZ