gdzie na usg

Szukasz porady? Pomożemy.
tuśki

gdzie na usg

Post autor: tuśki »

Jak w temacie- gdzie jest dobra klinika w Warszawie, w której można wykonać bardzo szybko badanie usg (tarczyca)?
Najlepiej na jutro. Nie chce mi się dzwonić i sprawdzać po wszystkim placówkach w stolicy. Chętnnie dowiem się, gdzie polecacie robić takie badania. Też lekarz chce żeby był dobry
kąsek

Re: gdzie na usg

Post autor: kąsek »

Ja akurat robiłam usg tarczycy w klinice MULTIMED. Mają tam stosunkowo niewysokie ceny i nie trzeba czekać tygodniami. Jak się zgłosiłam to termin miałam na za 3 dni, samo badanie przebiegło bezproblemowo, nie było jakieś niekomfortowe ani nic w tym stylu. Lekarze są tam bardzo mili, co najważniejsze – odpowiedzi Ci na każde pytanie. Jak prywatna klinika w stolicy na badanie usg, to tylko właśnie Multimed.
kołdra

Re: gdzie na usg

Post autor: kołdra »

Tak, jak @kąsek ja polecam https://multimed.pl/ . Zwłaszcza, jeśli chodzi o rozbudowaną ofertę badań usg – wszystko możesz u nich sprawdzić: tarczycę, stawy, biodra, żyły, prostatę czy jądra, piersi itp. itd. Generalnie, to sprawdzona i często polecana klinika. No i ma świetny personel i kadrę lekarską.
Bożena

Re: gdzie na usg

Post autor: Bożena »

Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na poważne podejśćie do Waszego zdrowia. Jeśli chodzi o zapalenie żył objawy są dość jasne, dlatego też koniecznie powinniście już teraz przejść odpowiednie badania. Warto mieć to na uwade, więc sami się o tym przekonajcie.
Bożena

Re: gdzie na usg

Post autor: Bożena »

A nie zlecił Wam tego lekarz prowadzący? Pamiętajcie, by to właśnie z nim omawiać takie kwestie. Moim zdaniem bardzo pomocne mogłoby być w Waszym przypadku znalezienie dobrego neurologa, który realnie wspomoże Was w leczeniu. To ważna rzecz, więc warto podejść do tego tematu na poważnie!

emil zegadłowicz motory
kaśka

Re: gdzie na usg

Post autor: kaśka »

Ja miałam specjalne usg, takie z kontrastem jakie się wykonuje w związku z endometriozą . Znajomi podpowiedzieli mi że w szpitalu medicover robią też bardzo skomplikowane operacje na endometriozę i dzięki nim już mam wyznaczony termin zabiegu w asyście robota da vinci

skuteczny sposób na trądzik
żuczek645

Re: gdzie na usg

Post autor: żuczek645 »

Już kilka osób wyżej polecało klinikę Multimed i ja również jestem ich pacjentką. Czuły sprzęt umożliwia dokładne i precyzyjne wykonywanie diagnostyki, dzięki temu nie ma problemu ze sprecyzowaniem wyników. Trzeba też jasno powiedzieć, że mają doskonały personel.

basen clepardia ceny biletow
ODPOWIEDZ