Czysta woda w zakładzie

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Floriana
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021, 3:06

Czysta woda w zakładzie

Post autor: Floriana »

Cześć, jak w waszych zakładach pracy wygląda oczyszczanie i uzdatnianie wody? Wielu przedsiębiorców niestety nie zdaje sobie sprawy, jakie to ważne, a to moim zdaniem ogromny błąd. Warto w tej kwestii również skonsultować się ze specjalistami z tej branży, na przykład po to, żeby wiedzieć, jaką chemię należy zastosować. Co wy macie do powiedzenia na ten temat?
Mańek

Re: Czysta woda w zakładzie

Post autor: Mańek »

To wszystko zależy od sektora przemysłowego i potrzeb co do jakości wody :) My współpracowaliśmy z firmą Klarsan, która zbadała nam wodę i dobrała odpowiedni sprzęt do naszych potrzeb produkcji. Polecam, bardzo profesjonalne usługi - https://www.klarsan.pl/realizacje/
KómAr545

Re: Czysta woda w zakładzie

Post autor: KómAr545 »

Według mnie, kluczowe jest zgłoszenie się do specjalistów, którzy znają się na temacie i będą w stanie najpierw dokładnie przebadać wodę, aby móc stwierdzić, jakie środki kondycjonujące będą najbardziej skuteczne. Firma ESC Global to dobry wybór - dysponują własnym, zaawansowanym laboratorium, w którym przeprowadzają badania wody oraz osadów z przemysłowych układów wodno – parowych. Dzięki temu dokładnie powiedzą, jaki jest stan wody w firmie oraz wprowadzą odpowiednie kroki, by ten stan poprawić. Zostawiam link do ich strony internetowej: https://escglobal.pl/badania/laboratorium-analityczne/ gdzie są wszystkie potrzebne informacje odnośnie przeprowadzanych przez nich analiz i innych działań.
twoń

Re: Czysta woda w zakładzie

Post autor: twoń »

Mamy po prostu stacje uzdatniania wody, to było najlepsze rozwiązanie z dostępnych, wcieliliśmy je w życie w zeszłym roku i doskonale nam się sprawdza. Stacją profesjonalnie zajęła się firma Aqualine https://www.aqualine.com.pl/oferta/stac ... iania-wody z Ząbek (działają na terenie Warszawy). Wykonali kawał dobrej roboty, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, to bardzo dobrzy fachowcy mające wysokiej jakości produkty, całość wyszła w korzystnej cenie, polecam.
angeluś

Re: Czysta woda w zakładzie

Post autor: angeluś »

Jak chcecie zaskoczyć pracowników i tak naprawdę o nich zadbać, to nawet możecie im kupić prozdrowotną wodę, czyli alkaiczną. W Biedronce jest dostępna woda mineralna taka Polaris Ph i nie jest droga. Także warto byłoby na ten temat pomyśleć. Na pewno w ten sposób zyskacie...
Jadźka

Re: Czysta woda w zakładzie

Post autor: Jadźka »

Faktycznie jest to poniekąd bardzo ważna sprawa i ja jestem przekonana, że również stały dostęp do wody odgrywa ogromne znaczenie. Tak jak napisano na stronie https://ekutno.pl/pl/642_materialy_part ... wody-.html to moim zdaniem fajnie jest wiedzieć czym się kierować przy wyborze właściwej pompy do wody.
Mateisz

Re: Czysta woda w zakładzie

Post autor: Mateisz »

Na terenie Będzina wodę przemysłową https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/bedzin/ na pewno uzdatnia firma Twoja Czysta Woda z Rybnika. Więc pierwsze do nich bym zadzwonił bo raczej większość firm to uzdatnia wodę głównie w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych.
kojńn

Re: Czysta woda w zakładzie

Post autor: kojńn »

W naszym przypadku również uzdatniona woda jest kluczowa. Zaprojektowaniem i wykonaniem systemów uzdatniania wody zajęła się u nas firma PROCON http://dualfiltry.pl/kontakt z Warszawy. To doświadczeni specjaliści, posiadają innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, ich usługi są w korzystnych cenach. Nawiązanie z nimi współpracy było poste, bez problemu się z nimi dogadaliśmy, a oni wykonali kawał dobrej roboty. Szczerze ich polecam.
biedrona

Re: Czysta woda w zakładzie

Post autor: biedrona »

Wiadomo, że z tą jakością wody, to bywa różnie. Najważniejsze jest jednak to, aby móc ją poprawić, a jest to możliwe…. Chociażby dlatego, że jest dostępny zmiękczacze do wody ,chociażby u firmy ERAQUA, który robi dobrą pracę i ulepsza efektywnie jej jakość wody. Warto takim produktom się przyjrzeć lepiej….
scizor

Re: Czysta woda w zakładzie

Post autor: scizor »

filtry do wody aqua filter są skutecznym sposobem na zmniejszenie ilości zanieczyszczeń w wodzie pitnej. Są ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem, które pomaga chronić środowisko i zapewnia dostęp do czystej wody. Naturalne filtry do wody to świetna inwestycja dla każdego, kto szuka prostego i niezawodnego sposobu na uzyskanie czystej wody.
ODPOWIEDZ