siłownia dla dewelopera

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
cyjanna
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2020, 14:56

siłownia dla dewelopera

Post autor: cyjanna »

Jaki sprzęt wg was jest niezbędny na siłowni? Szukam sprzętu do siłowni dla dewelopera. macie jakieś wskazówki?
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: siłownia dla dewelopera

Post autor: top »

Taki, jak na każdej siłowni? :)
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 275
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: siłownia dla dewelopera

Post autor: otherside »

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Ćwiczenia pod okiem trenera zdecydowanie zwiększą twoją motywację. Dzieje się tak dlatego, że dobrze technicznie wykonywane ćwiczenia przynoszą naprawdę świetne efekty a na tym a nam przecież zależy. Ja swojego trenera znalazłam na tej stronce: https://wytworniasylwetki.pl i naprawdę polecam wam sprawdzić link.
Żaneta

Re: siłownia dla dewelopera

Post autor: Żaneta »

Uprawiając sport i ćwicząc na siłowni warto wspomagać się suplementami, które pomagają szybciej i skuteczniej budować masę mięśniową. Do tego celu nieoceniona jest kreatyna - https://swiatsupli.pl/blog/jaka-kreatyn ... najlepsza/ Wielu sportowców się na nią decyduję. Ale przed zastosowaniem na pewno warto zapoznać się z tym jakie są jej rodzaje i która będzie dla Was najlepsza.
Kózka

Re: siłownia dla dewelopera

Post autor: Kózka »

Zależy w którą stronę idziemy, czy męską siłową czy bardziej cardio. Z całą pewnością na żadnej siłowni nie może zabraknąć bieżni bo to podstawa po prostu ale też jeżeli chodzi o tę bardziej siłową stronę to też podstawą jest ławeczka do ćwiczeń, a przykład taka https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... Sport.html Wszystko zależy w którą stronę deweloper ma iść.
Rączek

Re: siłownia dla dewelopera

Post autor: Rączek »

Ogólnie kiedy już decydujemy się na otwarcie miejsca gdzie chcemy uprawiać sporty siłowe to na samym początku na pewno zadbajmy o właściwe bezpieczeństwo. Sam już widziałem w sklepie https://powerrubber.com/kat/maty-na-silownie/ bardzo dobre rozwiązanie jakim są specjalne maty na siłownie. Moim zdaniem ich posiadanie jest obligatoryjne.
ODPOWIEDZ