Praca w administracji

Luźne rozmowy na różne tematy.
Pauliśka

Praca w administracji

Post autor: Pauliśka »

Witajcie. Jakie warunki trzeba spełniać aplikując na stanowiska administracyjne na uczelni wyższej? Na stronie https://www.ignatianum.edu.pl/dzial-kadr ofertę umieściła uczelnia kraków praca marzeń dla mnie! Lubię typowo zadaniowe zajęcia. Podzielcie się proszę jak powinien wyglądać list motywacyjny.
Awatar użytkownika
Damko
Posty: 55
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:09

Re: Praca w administracji

Post autor: Damko »

Jak jesteście na etapie szukania pracy, to polecam zerknąć sobie na https://imex-logistics.pl/Praca.html To firma w której pracuje jako spedytorka :) naprawdę całkiem dobre warunki i to od samego początku. Nie ma tak że obiecują cuda "za jakiś czas". Od początku wszystko fajnie
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Praca w administracji

Post autor: MartaWO »

Na różne rzeczy zwraca się uwagę wybierając prace, ale największą z pewnością na wynagrodzenie, to i u mnie było głównym kryterium wyboru. Obliczałem 3000 brutto ile to netto na kalkulatorze FACHPRACY i już wiem, że takich ofert to raczej nie opłaca się przyjmować. No nic, trzeba szukać dalej po prostu.
Awatar użytkownika
Szuler
Posty: 144
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:36

Re: Praca w administracji

Post autor: Szuler »

Gdy pracujemy w administracji to mamy dość odpowiedzialne zadania, jednak sama praca jest pracą biurową przez co jest dość wygodne. Warto mieć odpowiednie krzesła biurowe aby móc pracować bez większych problemów. Również inne wyposażenie biurowe jak biurka czy komputery będą niezbędne do tej pracy.

beninca heady
ożeżka

Re: Praca w administracji

Post autor: ożeżka »

Mi się w ostatnim czasie udało bardzo przyjemną pracę w spedycji znaleźć :) W Wielkopolsce, niedaleko poznania - https://imex-logistics.pl/Praca.html Warto zaglądać bo z tego co widziałam to znowu kogoś szukają a u nich oferują bardzo atrakcyjne warunki pracy
Wąż

Re: Praca w administracji

Post autor: Wąż »

Najlepiej sam sprawdź czy w ogóle taka praca będzie odpowiadała tobie i myślę, że to jest najlepszy sposób na weryfikację. Jak dla mnie bardzo fajnym sposobem pracy jest wykonywanie pracy jako freelancer. Tym bardziej, że mamy do wyboru naprawdę całkiem sporo różnych ścieżek kariery.
Natuś

Re: Praca w administracji

Post autor: Natuś »

Jeśli ktoś z nas lubi taką pracę to ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest pracować na takim stanowisku pracy. Muszę przyznać, że ja także całkiem niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/ ... iu-z-pracy jak wygląda sama kwestia odprawy po zwolnieniu z pracy. Nigdy nie wiemy czy u nas się to nie przytrafi.
Awatar użytkownika
chamia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:49
Kontakt:

Re: Praca w administracji

Post autor: chamia »

Do pracy czy szkoły przyda się nam taka https://www.beautylilly87.pl/2019/09/to ... opaka.html torba. Właśnie na takie warto spojrzeć i szczególnie dla młodej osoby torba okaże się idealna. Warto spoglądać na produkty tego typu, jakie są online.
rodzinawplecaku.pl
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 86
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Praca w administracji

Post autor: AnnnaW »

Każda praca ma swoje plusy i minusy, nie ma jeszcze takiej, w której nikt by nie narzekał:) No ale jak będzie bardzo źle to przecież można zmienić pracę. Warto sobie sprawdzić ogłoszenia i oferty z Geopracy: praca Poznań, ja właśnie mieszkam w Poznaniu, w większym mieście, więc z pracą raczej nie ma problemu.
Aguś

Re: Praca w administracji

Post autor: Aguś »

Z pewnością do takiej pracy trzeba mieć odpowiednie wykształcenie oraz predyspozycje. Obecnie konkurencja jest spora, więc warto pomyśleć o odpowiednich szkoleniach, ale także o umiejętnościach dodatkowych. Niektórzy z nas mają wrodzone kompetencje do danej pracy. Tak zwane kompetencje miękkie, które trudno jest potwierdzić dyplomami czy certyfikatami, ale odgrywają często kluczową rolę w procesie rekrutacji. Polecam poczytać na ten temat na stronie https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly- ... iejetnosci
ODPOWIEDZ