Podręczniki w liceum

Luźne rozmowy na różne tematy.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Podręczniki w liceum

Post autor: Kochana »

Witam serdecznie,
z jakich podręczników korzystacie do nauki w liceum? Ja czytałam ostatnio na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... zyk-polski o ofercie edukacyjnej wydawnictwa Nowa Era i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna. Ich podręczniki wydają się stanowić bardzo dużą pomoc nie tylko dla uczniów, ale i dla nauczycieli. Czy ktoś z Was miał okazję z nich korzystać?
Awatar użytkownika
pawel40
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:23

Re: Podręczniki w liceum

Post autor: pawel40 »

Nie wszystkie podręczniki możemy kupić w księgarniach do liceum dlatego ja wybrałam opcję zamówienia przez internet. Skorzystałam z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era . Przy kilku podręcznikach mamy tylko jeden koszt dostawy.
Adaś

Re: Podręczniki w liceum

Post autor: Adaś »

Ja też z dzieciakami kupuję książki przez internet, ostatnio brałem ze szkola.ksiegarnialiber.pl, fajna stronka, bo nie tylko mają nowe podręczniki, ale też używane i nawet prowadzą skup, także można przy okazji przyoszczędzić, nawet przez neta. :D Mocno polecam
jadźka6050

Re: Podręczniki w liceum

Post autor: jadźka6050 »

O, tak, niektóre podręczniki są naprawdę trudno dostępne i trzeba się nieźle natrudzić, żeby je kupić. Jeżeli ktoś ma taki problem to od siebie mogę polecić moje ostatnie odkrycie, czyli księgarnię wysyłkową ARKADY.INFO https://www.arkady.info/podrecznik,n/1, ... C4%99cznik gdzie można dostać naprawdę ciekawe pozycje. Zarówno osoby, które szukają wartościowych książek, jak i tych skupionych na uczeniu konkretnych umiejętności, znajdą tam coś dla siebie. Naprawdę polecam, bo wybór jest duży, a ceny zachęcające. :)
ODPOWIEDZ