Oszczędności - fotowoltaika

Luźne rozmowy na różne tematy.
własność

Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: własność »

W przypadki gdy chcemy wiedzieć ile uda nam się zaoszczędzić na energii w tego typu instalacji, skontaktujmy się z dobrą firmą z okolicy. Namiary i porównania znajdziemy na https://ekofachowcy.pl/ . To serwis który porównuje wiele ofert z okolicy, są to sprawdzone propozycje od firm, które zostały już docenione.
Łodzian

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Łodzian »

Kontakt z firmą, która oferuje kompleksowe usługi w kwestii montowania fotowoltaiki to bardzo dobry pomysł - fachowcy pomogą obliczyć zapotrzebowanie na energię, dobrać panele fotowoltaiczne, odpowiednio je zamontować, a także upewnią się, że cały system działa jak należy. Mnie bardzo w tej kwestii pomogła firma Grund z Chorzowa: https://www.grundinstalacje.pl/fotowoltaika z którą skontaktowałem się, żeby poznać więcej szczegółów na temat samego systemu fotowoltaicznego. Dokładnie mi wszystko wyjaśnili i zaprojektowali tak, aby jak najlepiej odpowiadało moim potrzebom przy jednoczesnym zapewnieniu największej wydajności i oszczędności. Fotowoltaika sprawdza się u mnie super, jestem bardzo wdzięczny specjalistom z Grund.

audit systemu
kuśnik77

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: kuśnik77 »

Przed założeniem instalacji fotowoltaicznej należy skonsultować się z fachowcami, dowiedzieć wszystkich szczegółów odnośnie tego systemu oraz zorientować się w w kosztach i sposobie działania. Mnie bardzo wiele rozjaśnili specjaliści z firmy Active Green Power z Ostrowa: https://activegreenpower.eu/montaz-fotowoltaiki/ którzy zaoferowali fachową pomoc na każdym etapie procesu - od doradztwa przez montaż po serwis. Dzięki nim instalacja została dokładnie zaprojektowana i zamontowana, a ja mogę się cieszyć niezawodnym, oszczędnym i ekologicznym systemem. :)
Ważka

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Ważka »

Także słyszałam, że fotowoltaika pozwala nam na spore oszczędności jeśli chodzi o rachunki za prąd. Dlatego też i my zaczęliśmy zastanawiać się nad takim rozwiązaniem. I tak jak szukaliśmy czegoś konkretnego na ten temat to nawet znaleźliśmy tę firmę https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-opole/ która to od lat zajmuje się montażem tych paneli. Także z pewnością się z nimi umówimy na wycenę.
Paweł1980

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Paweł1980 »

Inwestycja w fotowoltaikę jest bardzo opłacanym i komfortowym rozwiązaniem, które generuje duże oszczędności. Ja kilka lat temu zdecydowałem się na instalację fotowoltaiczną w swoim gospodarstwie rolnym. Konstrukcję do paneli wykonała dla mnie firma http://fotowoltaika.unam.pl/#onas. Jestem bardzo z niej zadowolony i żałuję, że tak długo zwlekałem z podjęciem decyzji.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Kochana »

A skoro już mowa o fotowoltaice, to czy ktoś z Was przeprowadzał już może analizę wykorzystania odnawialnych źródeł energii? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/oferta/anali ... el-energii, że firma Efektywniej z Wrocławia zajmuje się przeprowadzaniem takich właśnie analiz. Czy ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia?
modelamijeść

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: modelamijeść »

własność pisze: ↑03 sie 2021, 23:15 W przypadki gdy chcemy wiedzieć ile uda nam się zaoszczędzić na energii w tego typu instalacji, skontaktujmy się z dobrą firmą z okolicy. Namiary i porównania znajdziemy na https://ekofachowcy.pl/ . To serwis który porównuje wiele ofert z okolicy, są to sprawdzone propozycje od firm, które zostały już docenione.
To prawda, najlepiej jest wybrać firmę z okolicy, zaoszczędzimy sporo na ich dojazdach, zarówno czasu jak i kosztów. Dobrą firmę znajdziemy na https://ekofachowcy.pl/ z tym nie będzie najmniejszego problemu. To serwis, który polecił mi znajomy i faktycznie są tam dobre kontakty, pamiętajmy że instalacja tego typu powinna być wykonana przez profesjonalistów z udziałem najlepszego sprzętu.
iwłk

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: iwłk »

No właśnie, jeżeli chcecie uniezależnić, się od podwyżek prądu i zaoszczędzić, to fotowoltaika jest doskonałym rozwiązaniem. Mamy fotowoltaikę w domu, ale zdecydowaliśmy się także na fotowoltaikę dla firm. Obiema instalacjami kompleksowo zajęła się firma Ekofal https://ekofal.pl/fotowoltaika/dla-firm/ z Wyszkowa. Mają kompleksową ofertę, są kompetentni, znają się na wykonywanej pracy, oferty dopasowali całkowicie pod nas, do naszych wymagań i zapotrzebowania, polecam.
Awatar użytkownika
figiel
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:35

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: figiel »

Zdecydowanie jestem na tak. Fotowoltaika to same plusy. Oszczędność, niezależność, ekologia... Najważniejsze to wybrać rozsądnie wykonawcę takiej instalacji. Bo musi ona być dopasowana do indywidualnych potrzeb. Od siebie mogę zaproponować firmę ABC SUN ENERGY GRUPA Fotowoltaika - tu namiar na nich https://g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-W-wa?share . Instalacje fotowoltaiczne wykonują od dawna. Projektują, montują i serwisują. Pomogą.
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 51
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: weronica »

Kochana pisze: ↑29 sie 2021, 9:01 A skoro już mowa o fotowoltaice, to czy ktoś z Was przeprowadzał już może analizę wykorzystania odnawialnych źródeł energii?
U nas wszystkim zajeła się ta https://www.edisonenergia.pl/ firma, na szczęście oni się znają na swoim fachu i zajmują się tym zawodowo, można liczyć nie tylko na montaż ale także zrobią Ci audyt pomontażowy
sślimaczek

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: sślimaczek »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://coolklima.pl/
Adaś88

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Adaś88 »

Łodzian pisze: ↑12 sie 2021, 18:12 Kontakt z firmą, która oferuje kompleksowe usługi w kwestii montowania fotowoltaiki to bardzo dobry pomysł - fachowcy pomogą obliczyć zapotrzebowanie na energię, dobrać panele fotowoltaiczne, odpowiednio je zamontować, a także upewnią się, że cały system działa jak należy. (...)
Według mnie takie firmy strasznie męczą klientów. Nie rozumieją, że ktoś nie ma ochoty słuchać o ofercie.
____________________
lksdwernicki.pl
hałabała

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: hałabała »

Inwestycja w fotowoltaikę to naprawdę opłacalna sprawa - to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia dużą wygodę i oszczędność. Zgadzam się jednak z przedmówcami, że zasięgnięcie porady od specjalistów to odpowiedzialna decyzja, bo warto poznać temat od osób, które znają go na wylot. Ja mogę polecić firmę Bio-Energetyka z Koszalina, która specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii. Na ich stronie internetowej instalacja fotowoltaiczna jest bardzo obszernie opisana: http://www.bio-energetyka.pl/panele-fotowoltaiczne/ więc już z tego można się wiele dowiedzieć. Polecam się z nimi skontaktować i przedyskutować możliwe opcje - specjaliści dokładnie przeanalizują potrzeby i specyfikę domu i dobiorą do niego najbardziej efektywny system.
AąntonSzandor

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: AąntonSzandor »

Pełna zgoda, fotowoltaika to doskonałe rozwiązanie, ekonomiczne i dobre dla środowiska. Ja w 100 % jestem zadowolony z usług Smart MDB Fotowoltaika z Mrągowa https://smart-mdb.pl/oferta/instalacje-fotowoltaiczne. To dobrzy specjaliści w tym temacie i to kompleksowo działający, oferują profesjonalne doradztwo techniczne, sprzedaż, montaż i serwis, także was o nic głowa nie musi boleć. Dodam, że zlecenia realizują w całej Polsce i mają korzystne ceny, także zgłoście się do nich na bezpłatną konsultację.
Anastaz Łekg

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Anastaz Łekg »

Oczywiście są różnorodne sposoby na to, aby po prostu obniżyć rachunki za prąd. Ale fotowoltaika zdecydowanie jest jednym z najlepszych pomysłów. Polecam instalacje od Hymon https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-warszawa/ na pewno po prostu dopasują dla nas optymalne rozwiązanie
Damkoś

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Damkoś »

Jasne, że to oszczędność. Ja widzę u nas po rachunkach za prąd. Rok temu firma https://passive-instal.pl/ robiła nam montaż instalacji i bardzo szybko się ona zwraca, szczególnie że u nas na prąd w domu jest wszystko - kuchenka itd. a rachunki latem są zerowe a zimą sporo niższe
Histeria

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Histeria »

Drugi rok posiadam fotowoltaikę i płacę wyłącznie koszty stałe u dostawcy z którym mam podpisaną umowę na odbiór i dostawę prądu. Trzeba było zainwestować, to norma, nie ma nic za darmo. Ale jak już spłacę kredyt za panele fotowoltaiczne, to już będzie wsio za darmo. Skontaktujcie się tutaj https://pivienergy.pl/ jeśli chcecie uzyskać darmową wycenę oraz pomoc.
Grześ

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Grześ »

Myśle, że kredyt zawsze jest jakimś rozwiązaniem. Jeśli takiego szukasz, to polecam ofertę tej firmy - https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Mają bardzo atrakcyjną ofertę. Cały proces udzielania kredytu, przebiega online co w dzisiejszych czasach pandemicznych jest dużym plusem.
Aniela Potocka

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Aniela Potocka »

Dla mnie fotowoltaika nie jest żadnym rozwiązaniem. Nie płacę za prąd na tyle dużo, aby takie rozwiązanie szybko mi się zwróciło. Jeszcze nie płacę :P
A poza tym to też nie mam gdzie takiej instalacji umieścić. Na dachu dachówki, raczej nie będą na tyle stabilne, żeby utrzymać panele, ale niestety, ale miejsca wokół domu też nie mam na tyle, żeby farmę dookoła postawić :P
KazikŻ

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: KazikŻ »

Myślę, że to bardzo dobra decyzja. W obliczu stale rosnących cen energii warto zainteresować się fotowoltaiką. My też niedawno zdecydowaliśmy się na instalację paneli fotowoltaicznych na dachu naszego budynku. Doborem i montażem urządzeń zajęli się pracownicy firmy https://ienergia.eu/uslugi/instalacje-fotowoltaiczne/. Instalacja jest bardzo wydajna, bezawaryjna i prosta w obsłudze.
Łukasz

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Łukasz »

W jaki sposób dbacie o środowisko? Osobiście jakiś czas temu zdecydowałem się na instalacje fotowoltaiczną, a mój znajomy polecił mi skorzystać z oferty na stronie https://pagasol.pl/ , z której skorzystałem. Wszystkim się zajęli, od stworzenia projektu po montaż wszelkich paneli oraz instalacji fotowoltaicznych.
Grześ1

Re: Oszczędności - fotowoltaika

Post autor: Grześ1 »

W obecnych czasach gdzie są ciągłe podwyżki prądu, warto pomyśleć o założeniu paneli fotowoltaicznych. Warto przed rozpoczęciem działań skontaktować się z rzetelną firmą, która posiada doświadczenie i z chęcią wam doradzi. Na pewno możecie liczyć na fotowoltaika Lublin. Ciągłe podwyżki są spowodowane przez podnoszenie kosztów uprawnień do emisji dwutlenku węgla, a także wprowadzenie opłaty mocowej na początku roku 2021, której celem tego działania jest zgromadzenie odpowiednich funduszy na rozbudowę oraz modernizację sieci energetycznej.

happy świętokrzyskie
ODPOWIEDZ