Bezpieczne Drzwi Zewnętrzne

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Nizroza642
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2020, 15:00

Bezpieczne Drzwi Zewnętrzne

Post autor: Nizroza642 »

Drzwi zewnętrzne VOCAL https://www.vox.pl/drzwi-vox-vocal sa wyjątkowo trwałe. Gwarantuje to skrzydło
o grubości 78 mm, którego podstawą jest solidna sosnowa rama
oraz wodoodporna okładzina zewnętrzna. Taka budowa, daje ochronę termiczną cieplejszej sosny, a wypełnienie drzwi stanowi materiał termoizolacyjny. Drzwi zostały wyposażone w skuteczny system antywyważeniowy oraz w dwa niezależne zamki. Są to zamki o wysokim stopniu zabezpieczenia antywłamaniowego, co podnosi bezpieczeństwo domu.

akamai luna control
syśka

Re: Bezpieczne Drzwi Zewnętrzne

Post autor: syśka »

a ja wymarzyłam sobie drzwi wykonane z dębu i takie też zamówiłam u polskiego producenta w Kris Drzwi :) Kapitalne! nie dość, ze prezentują się super pod kątem wizualnym to są jeszcze bardzo praktyczne i funkcjonalne. Realizują tu zamówienia indywidualne, jest szybka realizacja, montaż, dostawa zapewniona przez sprzedającego.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 220
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Bezpieczne Drzwi Zewnętrzne

Post autor: matylka »

Jeśli chodzi o drzwi to polecam zakupić je tutaj http://www.house-studio.pl/ Nie dość że rodzimy producent z wieloletnią tradycją to jeszcze ma wiele modeli do wyboru. Ceny są atrakcyjne jak za taką jakość więc opłaca się zakupić.
Królik

Re: Bezpieczne Drzwi Zewnętrzne

Post autor: Królik »

Jeśli chodzi o drzwi to ja postawiłam na firmę https://www.drutex.pl/ która zna się na stolarce jak nikt inny. Nie tylko są liderem w kwestii okien ale także pozostałych produktów jak drzwi czy rolety a nawet systemy fasadowe. Wszystko najwyższej jakości i w najniższej cenie.
ODPOWIEDZ