Polecam Jedziński Antoni Usługi Remontowo-Budowlane

Daj nam znać, z jaką firmą polecasz współpracować i jaki przedsiębiorca oferuje najatrakcyjniejsze warunki. Pomóc innym zdecydować!
Laila

Polecam Jedziński Antoni Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: Laila »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy Jedziński Antoni Usługi Remontowo-Budowlane?
vandaa

Re: Polecam Jedziński Antoni Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: vandaa »

Na pewno warto też tutaj wyróżnić firmę https://rastool.pl/pl/c/Diamentowe-kostki-polerskie/23 , ponieważ znajdziecie tam wiele narzędzi , które usprawnią wam prace remontowe. Mój mąż sam planuje dokonać tam zakupu, bo zainteresowały go diamentowe kostki do polerowania.
malinkaa88

Re: Polecam Jedziński Antoni Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: malinkaa88 »

Ja to mam naprawdę sporo do powiedzenia, ale jak już mam szczerze mówić, to na pewno tyle, że dulux crystal white będzie mi potrzebna. Malowanie w domu to podstawowa sprawa i nie wyobrażam sobie tego zaniedbać. Pamiętajcie o tym.
emmanuel

Re: Polecam Jedziński Antoni Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: emmanuel »

Jakoś niespecjalnie mogę sobie to rozwinąć, dlatego jeśli każdy z nas może coś powiedzieć, to ja jestem ciekawa, jakie macie możliwości. I to pod wieloma względami nie odpowiada, niemniej jednak każdy z nas ma inne opcje. No i czym usunąć pleśń z silikonu ? Wiecie może? Zróbmy burzę mózgów.
wezousta

Re: Polecam Jedziński Antoni Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: wezousta »

Jak wam się wydaje, czy naprawdę wszystko jest sensowne i dobre? Jak w ogóle sprawdzić niektóre kwestie i bez wątpienia iść na przykład w remontowanie? Na przykład nie wiem, czy lakier do drewna na zewnątrz jest jakiś specjalny, czy jak? W sumie zastanawiam się nad tym naprawdę sensownie.
polecimywlas

Re: Polecam Jedziński Antoni Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: polecimywlas »

Jestem w dużej mierze zestresowana, bo niedługo mamy budować dom, nawet są pieniądze, czyli najważniejsza kwestia, ale jeszcze zastanawiam się nad projektem domu. I mam coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-3 na oku. Ciekawi mnie, jakie macie rozwiązania dla takiego projektu?
ODPOWIEDZ