Tworzenie stron internetowych Świdnica - kogo polecacie?

Jak prowadzić firmę online. Jak zbudować stronę www. Jak dotrzeć do klienta.
Krzysztof8686

Tworzenie stron internetowych Świdnica - kogo polecacie?

Post autor: Krzysztof8686 »

Hej, jestem przedsiębiorcą ze Świdnicy. Szukam firmy która zrobiła by dla mnie stronę www. Zależy mi na czasie i na profesjonalizmie. Dużo osób poleca mi firmę Codeideas https://codeideas.pl/strony-internetowe-swidnica oferująca tworzenie stron Świdnica. Wiem że robią bardzo dobre projekty, bo widziałem ich portfolio. W sumie to zależy mi na tym że strona internetowa była zrealizowana stosunkowo szybko.

Widzę że w Świdnicy firma Codeideas dość ciekawie realizuje swoje projekty. Podoba mi się szata graficzna w projektach. Powiem Wam że zależy mi bardzo na tym żeby strona była responsywna, intuicyjna i żeby mieć pełne wsparcie. Dużo czytałem że to są ważne elementy dobrej strony www, ma to podobno bardzo duży wpływ pozyskiwanie klientów.

Ktoś zna tę firmę ze Świdnicy? Jeżeli macie doświadczenia to podzielcie się nimi proszę.

tajne samochody policyjne
PaulinaSPEC

Re: Tworzenie stron internetowych Świdnica - kogo polecacie?

Post autor: PaulinaSPEC »

Słyszałam dużo dobrego, tyle mogą dodać. Na pewno dobrze jest to zlecić fachowcom. Uważaj na strony na wordpresie. Odradzam. Moja firma miała taki site i był problem. Szukaj innych systemów CMS. W Świdnicy to dobra firma i ja bym się dłużej nie zastanawiała. Z reszta wystarczy do nich w sumie tylko zadzwonić i CI wszystko powiedzą. Porozmawiać zawsze możesz - po co tracić czas. Zleć to zawodowcom a sam zajmij się biznesem. :)

Powodzenia i daj znać jak poszło.
ODPOWIEDZ