Skuteczna reklama zewnętrzna

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Luborada1995
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 19:52

Skuteczna reklama zewnętrzna

Post autor: Luborada1995 »

Jakie formy reklamy zewnętrznej są waszym zdaniem najbardziej skuteczne? Ja zwykle zamawiam banery reklamowe, chociaż billboardy również uważam za dobrą opcję. Na pewno zwracają uwagę potencjalnych klientów i to się dla mnie najbardziej liczy. Jak to wygląda u was?
Jaruś505

Re: Skuteczna reklama zewnętrzna

Post autor: Jaruś505 »

Zgadzam się i ogólnie uważam, że łączenie różnych typów reklamy zawsze przynosi najlepsze efekty, bo pozwala dotrzeć do największej liczby odbiorców. Bardzo szeroką ofertę w zakresie reklamy zewnętrznej ma Drukarnia i Agencja Reklamy Media Vision z Gdańska: https://media-vision.com.pl/outdoor/ która specjalizuje się w umieszczaniu reklam m.in. na naczepach, billboardach i ekranach LED. Specjaliści dostosowują rodzaj reklamy do specyfiki konkretnej firmy, dzięki czemu jest ona najbardziej efektywna. Stale obserwują rynek i jego potrzeby, więc wiedzą, jak na nie reagować - z tego względu każdy ich klient jest traktowany indywidualnie i może liczyć na usługi najwyższej jakości.
Damkoś

Re: Skuteczna reklama zewnętrzna

Post autor: Damkoś »

Dla mnie bardzo skutecznym sposobem reklamy jest aktualnie działanie w Internecie. My to skierowaliśmy do agencji https://virtualpeople.pl/ Dzięki temu działamy kompleksowo i widać efekty. Wiem na co wydaje pieniądze ale naprawdę się to opłaca. To byla dobra decyzja

audyt w zarządzaniu jakością
opaopa

Re: Skuteczna reklama zewnętrzna

Post autor: opaopa »

Skuteczną reklamą tego typu może być np. stand reklamowy - takie standy z postaciami lub innymi elementami reklamowymi wykonamy w https://www.dmdisplay.pl/ . To sprawdzona drukarnia , która potrafi zaprojektować odpowiednie formy reklamy czy ekspozycji produktu. Takie działania bardzo pozytywnie wpływają na wizerunek firmy lub usługi.
ODPOWIEDZ