Przekłady dokumentów dla firm

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Krystyn1982
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2021, 7:44

Przekłady dokumentów dla firm

Post autor: Krystyn1982 »

Witam serdecznie. Myślicie, że współpraca z tłumaczami to dobre rozwiązanie? Moim zdaniem każda mniejsza lub większa firma potrzebuje specjalisty w tym zakresie. Bywa, że tłumaczenia dla firm Warszawa to skomplikowane zlecenia, którymi zajmie się tylko doświadczony tłumacz. Udało wam się kogoś takiego znaleźć?
sślimaczek

Re: Przekłady dokumentów dla firm

Post autor: sślimaczek »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.belingua.pl/tlumacz-przysie ... to-znaczy/
małk

Re: Przekłady dokumentów dla firm

Post autor: małk »

No jasne, sami także współpracujemy z tłumaczami. Korzystamy od lat z biura Rotas https://www.rotas.pl/oferta/tlumaczenia-pisemne/ we Wrocławiu. Oni wykonują nam tłumaczenia techniczne, które są bardzo wysokiej jakości, są one poprawne pod względem gramatycznym, stylistycznym, itp. Ceny ich tłumaczeń są atrakcyjne, opłaca się skorzystać z ich usług. Zlecenie realizują terminowo, polecam ich serdecznie.
szłk

Re: Przekłady dokumentów dla firm

Post autor: szłk »

Takie przekłady dokumentów i ogólnie wszystkie nasze zlecenia na tłumaczenia dokumentów wykonuje firma Alkon http://alkon24.pl/kontakt/ w Warszawie. Tłumaczenia wykonują na bardzo wysokim poziomie, to rzetelni specjaliści. Uważam, że to kompetentni fachowcy i lepiej trafić nie mogliśmy. To kompetentni i doświadczeni ludzie, świetnie się z nimi dogadujemy co do terminów. Ceny mają korzystne, polecam.
ODPOWIEDZ