Nauka języków w firmie

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Tomiła1965
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2021, 20:22

Nauka języków w firmie

Post autor: Tomiła1965 »

Co sądzicie o organizowaniu dla swoich pracowników lekcji dowolnych języków obcych? Moim zdaniem warto w takie szkolenia inwestować, jeśli ma się to przełożyć na wzmocnienie pozycji firmy czy nawet pomóc w kontaktach z partnerami i klientami. Mój szef postawił na kurs chińskiego dla firm, dzięki czemu komunikacja biznesowa jest znacznie usprawniona. Macie coś do powiedzenia na ten temat?
Śliwka

Re: Nauka języków w firmie

Post autor: Śliwka »

Moim zdaniem, warto uczyć sie różnych języków, ponieważ nigdy nie wiadomo, jaki i gdzie nam się przyda. Teraz zaczęłam kompletować wyprawkę do szkoły dla moich dzieciaków i widziałam, ze wiele książek edukacyjnych można znaleźć na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/odkrywamy-n ... 63135.html Sprawdźcie w wolnej chwili, czy nie ma tam jakiegoś tytułu, który by was zainteresował.
Damkoś

Re: Nauka języków w firmie

Post autor: Damkoś »

Jeśli chodzi o kursy językowe czy tam szkolenia to firma https://hutchinson.org.pl/ jest świetna! Organizują u nas w firmie taką naukę już od dość długiego czasu i naprawdę zajęcia są świetnie prowadzone i pracownicy chętnie w nich uczestniczą. I co najważniejsze - efekty są widoczne
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Nauka języków w firmie

Post autor: Kochana »

A co sądzicie o samodzielnej nauce języków w domu? Ja jak znajduję trochę wolnego czasu, to staram się zawsze sobie coś poczytać na ten temat. Ostatnio np uczyłam się o stopniowaniu przymiotników ze strony https://www.profi-lingua.pl/blog/stopni ... usisz-znac. Polecam ;)
ODPOWIEDZ