Nauka języka angielskiego

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Tulipanik
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:28

Nauka języka angielskiego

Post autor: Tulipanik »

Szukasz dobrej szkoły języka angielskiego dla swojego dziecka w Piastowie? Jeśli tak to koniecznie sprawdź ofertę szkoły Personal Tutor. To najlepsza szkoła języka angielskiego zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: Kochana »

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to podstawa. Najlepiej, aby była ona potwierdzona certyfikatem. Aby otrzymać taki certyfikat, trzeba zdać egzaminy, np FCE i CAE. Są szkoły językowe, które prowadza specjalne kursy przygotowujące do takich egzaminów. Na stronie https://www.speak-up.pl/kursy-fce-cae możecie się zapoznać z ofertą jednej z takich szkół, polecam ;)
Awatar użytkownika
majka
Posty: 17
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:18

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: majka »

Nauka języka angielskiego jest bardzo perspektywistyczna. Trzeba dbać o swoją edukację oraz znajomość języków obcych. W Szkole Europejskiej w Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/ nauczają języków obcych na wysokim poziomie. Posiadają oni międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wiedzę oraz kwalifikacje do nauki innych osób.
Awatar użytkownika
xiao
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2019, 15:20

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: xiao »

Ja sama zaczełam się uczyć języka angielskiego dośc pozno i ja sama wiem ile trudności mi to przysparzało ;/ dlatego jeśli chodzi o mojego syna to postanowiłam zadbać o to znacznie wczesniej, już na etapie przedszkola. Zapisałam go do prywatnej placówki Te Vizja na Wawrze. Jest okej, uczy się codziennie, wszystko łapie mega szybko i jest wyraznie zainteresowany tematem więc efekty też są :)
Awatar użytkownika
pawel40
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:23

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: pawel40 »

Moje dziecko korzysta w szkole z fajnego podręcznika do nauki języka angielskiego Matura Trainer Poziom podstawowy Podręcznik wieloletni z płytą CD można go kupić przez tą stronę tutaj https://www.taniaksiazka.pl/oxford-matu ... 24715.html . Teraz jest w promocyjnej cenie warto ją kupić aby zacząć angielski od podstaw.
Awatar użytkownika
ślimak
Posty: 60
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:42

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: ślimak »

Skoro mowa o najlepszych szkołach języka angielskiego to zdecydowanie taką szkołą jest szkoła Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w- ... intensywne która ma swoje oddziały w każdym mieście w kraju. Taki intensywny kurs języka angielskiego przyda się każdemu, bo nigdy nic nie wiadomo kiedy będziemy musieli nauczyć się jakiegoś języka obcego. A w tej szkole taki intensywny kurs jest jak najbardziej możliwy
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2020, 18:09

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: Aligru »

No teraz to już tylko została nauka języka przez skype albo microsof teams... Widziałem, że tutaj mają taką ofertę jak coś: https://youenglish.school/kursy-jezykowe-online/
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 26
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:15

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: anulka30 »

Nauka języka angielskiego jest przydatna w życiu tak samo jak innych języków. W ostatnim czasie wiele osób uczy się w domowych zaciszach. Ma to jednak swoje plusy i minusy http://intercena.pl/internetowe-kursy-j ... -i-zalety/ . Próbować można na wszystkie sposoby takiej nauki.

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/od-skutecznej-aida-przez-cta-do-lojalnego-klienta/
Awatar użytkownika
kate
Posty: 24
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:07

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: kate »

Według mnie każdy powinien znać język angielski. Bardzo ułatwia on życie nie tylko w pracy, ale i podczas podróży. Dlatego ja zdecydowałam się na naukę angielskiego metodą b-learningową - https://www.portalpomorza.pl/wiadomosci ... gielskiego Póki co jestem bardzo zadowolona i widzę pierwsze efekty.
opiumą

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: opiumą »

Powiem tak, sama się zapisałam na kurs https://optikat.pl/kultura,sztuka,i,nau ... m,s,18669/ bo własnie miałam ochotę. Co najważniejsze przynajmniej jak gdzies pojadę to sie nie będę za siebie wstydzić ze nie umiem jezyka...
Miśia

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: Miśia »

Język angielski powinien być przyswajany już od najmłodszych lat. Mam znajomych, którzy już w przedszkolu mieli ten język i teraz mówią w nim biegle. Dlatego moją córeczkę chcę zapisać do tego przedszkola https://fiqmiku.pl/, które posiada język angielski jako drugi język. Mają również wiele zajęć dodatkowych, które również są bardzo ważne w rozwoju dziecka.
Awatar użytkownika
emi8989
Posty: 104
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:39

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: emi8989 »

Ja powiem, że nauka języka obcego mojego dziecka wygląda nieco inaczej od jakiegoś czasu, ponieważ wcześniej była to nauka poprzez zajęcia dodatkowe, a teraz jest to nauka bezpośrednio w szkole, a konkretnie w Te Vizji. Tutaj nauka jest na tak dobrym i wysokim poziomie.
milkuś

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: milkuś »

Nauka języka angielskiego nie jest łatwa. Dlatego postanowiłam kupić mojemu dziecku materiały pomocnicze tj " Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/teraz-matura . Podręcznik ten zawiera arkusze maturalne, poziom podstawowy i rozszerzony który stanowi praktyczne przygotowanie do ustnego i pisemnego egzaminu z języka angielskiego.
draś

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: draś »

Chciałbym się nauczyć języka angielskiego, tak żebym w końcu na tą wymarzoną wycieczkę za granicę mógł wyjechać. Ważne żeby wiedzieć jak się odezwać. Na https://youtu.be/ycNeXWpUM4o obejrzałem sobie filmik z przydatnymi zwrotami. Od razu jest taki trening, super jest ta lekcja. W prosty sposób wytłumaczone to i łatwo zapamiętać.
gużka

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: gużka »

Angielski to podstawa ale moim zdaniem nie warto rezygnować także z nauki innych języków :) ja zamierzam się na przykład zapisać na kurs hiszpańskiego :) Przeglądałam już nawet oferty szkół i najbardziej podoba mi się ta https://www.ih.com.pl/wroclaw/hiszpanski/. Kompleksowa oferta, rozsądne ceny, indywidualne podejście do kursantów.
Piotruś22

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: Piotruś22 »

Jeśli będziecie chcieli nauczyć swoje dzieci języka angielskiego to warto skorzystać ze szkoły językowej. Np. na stronie http://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę, która uczy języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Mają spore doświadczenie, dlatego też warto rzucić okiem na ich ofertę.
Śnieżka

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: Śnieżka »

Wakacje to również okazja do podniesienia kwalifikacji językowych. Dzieci mogą skorzystać z wyjazdów organizowanych przez firmę https://www.kompas.pl/lato/wyjazdy-jezykowe . W ofercie jest kilka naprawdę interesujących propozycji, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom i młodzieży.
ODPOWIEDZ