Zmiana siedziby firmy

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
Ludowit1961
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2022, 2:50

Zmiana siedziby firmy

Post autor: Ludowit1961 »

Witam serdecznie! Planuję niedługo zmianę siedziby firmy, bo lokal mam już znaleziony, więc została nam jedynie przeprowadzka. Ktoś z was ma więcej doświadczenia jeśli chodzi o przeprowadzki w Warszawie? Zależy mi, żeby to poszło jak najsprawniej i bez niemiłych niespodzianek. Może polecacie jakieś sprawdzone metody pakowania rzeczy? Cokolwiek, każda wskazówka się przyda ;)
Awatar użytkownika
Ksawera1996
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 21:09

Re: Zmiana siedziby firmy

Post autor: Ksawera1996 »

Moim skromnym zdaniem najlepiej poszukać ofert firm oferujących przeprowadzki biur w Warszawie. W ten sposób będziesz miał pomoc nie tylko w zapakowaniu wszystkiego, ale też w transporcie i ewentualnie rozpakowaniu już w miejscu docelowym. No wydaje mi się, że dzięki temu przeprowadzka nie zajmie dużo czasu i nie będzie tak stresująca. Daj znać, jak się zdecydujesz :P
kalama

Re: Zmiana siedziby firmy

Post autor: kalama »

Witam serdecznie! Planuję niedługo zmianę siedziby firmy, bo lokal mam już znaleziony, więc została nam jedynie przeprowadzka. Ktoś z was ma więcej doświadczenia jeśli chodzi o przeprowadzki w Warszawie?
irenna

Re: Zmiana siedziby firmy

Post autor: irenna »

Niektóre swoje rzeczy przesłałam kurierem i spoko wyszło ale teraz potrzebna mi dobra firma przeprowadzkowa żeby przewieźć meble i resztę rzeczy, dzięki której przeprowadzka to prosta sprawa

drewno dębowe cena m3
ODPOWIEDZ