Tani ekspres do biura

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
adamina1996
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:43

Tani ekspres do biura

Post autor: adamina1996 »

Cześć forumowicze :) Chcielibyśmy wraz z kolegami z pracy kupić jakiś dobry, ale niedrogi ekspres do kawy do naszej warszawskiej siedziby. Podpowiedzcie nam, gdzie zamówimy taki sprzęt w przystępnej cenie?
Awatar użytkownika
Zenobiusz_88
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 19:52

Re: Tani ekspres do biura

Post autor: Zenobiusz_88 »

My jakiś czas temu zdecydowaliśmy się postawić na coffeeblend.pl. To była dobra decyzja, bo ic ekspresy są wydajne i naprawdę w fajnych cenach. Przy okazji bardzo polecam też spróbować kaw, które mają w ofercie. Coś fantastycznego ;)
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Tani ekspres do biura

Post autor: Pamela »

Warto kupić dobry ekspres do biura. od niedawna wlasnie mamy w pracy ekspres do kawy z saeco Dlugo zastanawialam sie nad wyborem konkretnego modelu ale firma Ekspresowy serwis pomogla mi z wyborem z ktorego jestem mega zadowolona - sporo opcji parzenia kawy a jest prosty w obsludze. N oa w razie usterki mozna sie do nich zwrocic o pomoc bo oferuja takie uslugi jak naprawa ekspresów :)
aletka

Re: Tani ekspres do biura

Post autor: aletka »

u nas korzysta sie z ekspresu nespresso kapsułki płaskie zamawiam do niego online, wiec bez problemu wybieram sobie takie kawy jak mi pasuja :)
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Tani ekspres do biura

Post autor: Kochana »

A co zrobicie, kiedy taki ekspres w Waszym biurze ulegnie awarii? Na stronie internetowej https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-szczecin możecie zapoznać się z ofertą firmy, która akurat zajmuje się profesjonalną naprawą takich sprzętów na terenie Szczecina. Polecam, jeśli jesteście z tych okolic :)
ODPOWIEDZ