Sprzątanie biura Wrocław

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
Swietoslawa80
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 1:51

Sprzątanie biura Wrocław

Post autor: Swietoslawa80 »

Hej, znacie może firmę ponpran.pl? Chciałbym nawiązać z nimi współpracę w kwestii utrzymywania czystości w moim biurze i zastanawiam się, czy warto. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Gerard
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2019, 23:27

Re: Sprzątanie biura Wrocław

Post autor: Gerard »

Ja myślę, że warto, bo sam korzystałem z ich usług, więc miałem okazję wyrobić sobie opinię. Na pewno bardzo dbają o zadowolenie klienta, bo przykładają się do swojej pracy, czyszczą dokładnie, bez pomijania nawet najmniejszych zakamarków. W mojej opinii nie ma lepszej firmy sprzątającej.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Sprzątanie biura Wrocław

Post autor: aleks »

Wiecie, że środki profesjonalne są zdecydowanie skuteczniejsze w walce z zabrudzeniami, gdyż w ich skład wchodzą silniej działające substancje czynne? Oprócz tego środki profesjonalne zwykle dostępne są w formie koncentratu, a co za tym idzie, cechują się większa wydajnością, a jedno opakowanie produktu starcza na wiele zastosowań. Nie wiem czy już słyszeliście o firmie Pro Formula? Jeśli nie, polecam je sprawdzic.
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: Sprzątanie biura Wrocław

Post autor: jonitka »

Na pewno warto współpracować z tą firmą https://getclean.pl/lokalizacje/wroclaw/ , która oferuje profesjonalne czyszczenie parowe, czyszczenie skór, mycie okien, pranie dywanów itp. Doskonale znają się na swoim fachu, wiedzą jak podchodzić do czyszczenia poszczególnych rzeczy tak by uniknąć zniszczenia
ODPOWIEDZ