Kawa ziarnista do biura Warszawa

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
Apolinary-88
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 11:10

Kawa ziarnista do biura Warszawa

Post autor: Apolinary-88 »

Witajcie. Od niedawna mamy w naszym biurze nowy ekspres, ale nie zdecydowaliśmy się jeszcze, skąd zamawiać kawę. Wiecie coś na temat firmy coffeeblend.pl? Ich oferta wydaje się najkorzystniejsza, ale wolę poznać opinie innych na temat tej firmy.
Awatar użytkownika
Najmila_87
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 3:51

Re: Kawa ziarnista do biura Warszawa

Post autor: Najmila_87 »

Doskonale znam coffeeblend.pl, bo dostarczają nam kawę już naprawdę długo. Trzeba przyznać, że ich kawy są przepyszne, jak z najlepszej kawiarni. Każdy wielbiciel tego napoju doceni smak i aromat, gwarantuję :)
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Kawa ziarnista do biura Warszawa

Post autor: Pamela »

ja tak samo nie wyobrazam sobie przyrządzać kawy bez ekspresu. Taki sprzęt znacznie ułatwia nam parzenie ziaren ale i umożliwia wydobycie tego głębokiego smaku kawy. Moim zdaniem saeco ekspresy do kawy są najlepsze. Saeco to włoska firma a oni znają się na kawie - także taki sprzęt spełni swoją rolę zarówno w domu jak i w biurze.

worek bokserski evolution
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Kawa ziarnista do biura Warszawa

Post autor: Kochana »

My kawę do naszego biura zamawiamy zazwyczaj przez internet ;) Ostatnio na przykład robimy takie zakupy w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/lavazza-qualita-oro-1-kg/, bo jest tam nasza ulubiona kawa Lavazza w całkiem atrakcyjnej cenie ;) Polecamy ;)
Awatar użytkownika
Anitka
Posty: 52
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Kawa ziarnista do biura Warszawa

Post autor: Anitka »

Zupełnie nie znam tej firmy, ale słyszałam, że najlepsze są kawy mielone i to Woseba https://woseba.pl/kawy-mielone/ . Dlatego sama muszę o tym przekonać i skosztować. Jeśli faktycznie przypadną mi do gustu to nawet jestem gotowa zainwestować w nowy ekspras do kawy. Może mi coś w tej kwestii doradzicie? Probowaliście może już Woseba? Bardzo jestem ciekawa.
ODPOWIEDZ