Kasa fiskalna do restauracji

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
paula-74
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 20:51

Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: paula-74 »

Hej. Wiecie, gdzie kupię kasę fiskalną z przeznaczeniem do branży gastronomicznej? Wiem, że to kwestia oprogramowania. Znacie jakiś sklep z tego rodzaju sprzętem?
Awatar użytkownika
miłosław1982
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 9:48

Re: Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: miłosław1982 »

Polecam urządzenia od procash.com.pl. Mają nie tylko kasy fiskalne, ale też terminale płatnicze, drukarki do paragonów i wiele więcej. W ich ofercie są też oczywiście systemy sprzedażowe, które firma pomaga wdrożyć.
zyśka

Re: Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: zyśka »

paula-74 pisze: ↑08 lip 2020, 0:47 Hej. Wiecie, gdzie kupię kasę fiskalną z przeznaczeniem do branży gastronomicznej? Wiem, że to kwestia oprogramowania. Znacie jakiś sklep z tego rodzaju sprzętem?
no własnie ja szukam info na ten temat bo sama coś takiego potrzebuje i nie wiem gdzie znajdę info
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: karolina »

paula-74 pisze: ↑08 lip 2020, 0:47 Hej. Wiecie, gdzie kupię kasę fiskalną z przeznaczeniem do branży gastronomicznej? Wiem, że to kwestia oprogramowania. Znacie jakiś sklep z tego rodzaju sprzętem?
Dla mnie najważniejsza była integracja z drukarką fiskalną a odpowiedni sprzęt to chyba teraz wszędzie kupisz, nawet słyszałam że można zamawiać online takie urządzenia
ginamó

Re: Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: ginamó »

Kasy fiskalne to obowiązek w takim biznesie. Zaproponowane przez https://telbit.com.pl/kasy-fiskalne/sprzedaz/ absolutnie sprostały moim wymaganiom na tym polu. Teraz obsługa klientów idzie nam dużo sprawniej, a przecież taki był plan w tym wszystkim! Interesująca opcja w ich ofercie to także kasy online.
połowa

Re: Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: połowa »

My mamy zwykłą kasę fiskalną i ten system sprawdza się u nas dobrze. Kasę wraz z oprogramowaniem i terminalem kupiliśmy z firmy Kamex https://kamex24.pl/oferta.html w Skarżysko-Kamiennej. Ich oferta jest kompleksowa, bez problemu znaleźliśmy u nich potrzebne nam urządzenia, są one w przystępnych cenach. Wszystko działa bez problemu od dnia zakupu, są to systemy proste w obsłudze, polecam.
niewieł

Re: Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: niewieł »

My urządzenie fiskalne wzięliśmy w leasing. Skorzystaliśmy w tym celu z usług firmy DOMEX http://www.domex.waw.pl/produkt/ipos-sm ... gotowkowa/ z Warszawy, można u nich także kupić takie i inne urządzenia wraz z oprogramowaniem online. System iPOS smart+ z programem Polska Bezgotówkowa sprawdza nam się doskonale, jest intuicyjny, sprzedaż mamy w nim na ekranie tabletu 10″, można płacić kartą, ma wbudowana łączność GSM i transfer danych w cenie, można go podłączyć z wifi, działa niezawodnie, polecam.
ODPOWIEDZ