Jaki ekspres do biura?

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
mirka1995
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:45

Jaki ekspres do biura?

Post autor: mirka1995 »

Cześć, jaki ekspres do kawy warto kupić do biura? Nasz sprzęt nie działa już tak jak powinien i chcemy go wymienić na coś lepszego i sprawdzonego.
Awatar użytkownika
Irmina1976
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2019, 18:08

Re: Jaki ekspres do biura?

Post autor: Irmina1976 »

Najlepsze ekspresy znajdziesz na https://upcafe.pl/. W ofercie mają urządzenia od sprawdzonych producentów, więc taki ekspres może działać latami. Oczywiście jeśli będzie się o niego odpowiednio dbać. W tym sklepie możesz też kupić produkty do czyszczenia i konserwacji.
Awatar użytkownika
Klynton
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:09

Re: Jaki ekspres do biura?

Post autor: Klynton »

Myślę, że dobrze sprawdzi się ekspres saeco. W sklepie Iguana jest bardzo duży wybór sprzętu tej firmy. W biurze ekspres zawsze jest dość intensywnie użytkowany wiec warto kupić urządzenie dobrej jakości. Ja osobiście polecam ekspres ciśnieniowy ze spieniaczem do mleka. Kawa wychodzi fantastyczna :)
Awatar użytkownika
diament
Posty: 47
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:20

Re: Jaki ekspres do biura?

Post autor: diament »

Nie ma to jak przerwa w biurze na dobrą kawę! Oczywiście bardzo ważny jest do tego dobry sprzęt. Ekspres można kupić tu: https://ekspresypolska.pl/. Myślę, że to ciekawa oferta. Dzięki ekspresowi kawa jest zawsze świeża i smacznie przyrządzona. Można dzięki niemu też przygotować różne rodzaje kaw. To coś w sam raz dla pasjonatów kawy. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.

www.łącznik wieruszów.pl
Awatar użytkownika
wolikowa
Posty: 42
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:07

Re: Jaki ekspres do biura?

Post autor: wolikowa »

Szczerze polecam firmę Breville mają sporo ekspresów do kawy ja mam taki co mozna w nim też latte i kapuczine zrobić

klimatyzatory przenośne łódź
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Jaki ekspres do biura?

Post autor: Kochana »

Gdyby kiedyś przytrafiłaby się Wam jakaś awaria ekspresu do kawy w Waszym biurze, to polecam kontakt z firmą https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-lodz. Jak widać działa ona między innymi na terenie Łodzi, ale nie tylko :)
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Jaki ekspres do biura?

Post autor: Pamela »

Co jak co ale taką kawę najlepiej przygotowuje ekspres., dlatego warto zakupic porzadny ekspres do biura. Ja przy wspolpracy firmą prowadzącą także serwis ekspresów do kawy - zakupilam kilka porzadnych ekspresow do swojego biura i sluza mi juz bardzo dlugo w niezmiennym stanie- jestem z nich bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
tereskowa
Posty: 48
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:39

Re: Jaki ekspres do biura?

Post autor: tereskowa »

Bardzo polecam ekspres marki Sage. Najlepiej automatyczny kolbowy, byle nie ręczny. No i od razu z młynkiem żarnowym ;) Ma tez automatyczny spieniacz do mleka
ODPOWIEDZ